2016-02-15

Що робити, якщо телефон потрапив у воду?

Без паніки!

Мабуть, однією з найбільш частих причин поломки телефону, можна назвати воду. Кожен з нас стикався з неприємними ситуаціями, коли телефон падав у воду або інші рідини, або ж просто промокав під дощем. Після потряпляння в телефону води ви автоматично позбавляєтеся гарантії, перевірити чи була в телефоні вода, для працівників сервісного центру не складає труднощів. Саме тому ми вирішили розповісти вам простий спосіб, як безкоштовно і безболісно відновити свій телефон.

Покрокова інструкція:

  1. Не зволікаючи, витягніть мобільний і ні в якому разі не трясіть, бо вода може потрапити ще глибше!
  2. Нашвидкоруч протріть пристрій тканиною (будь-якою, яка буде під рукою).
  3. Вийміть акумулятор, протріть роз'єми всередині апарату.
  4. Максимально швидко розберіть телефон. Зніміть всі можливі деталі: кришку, сімку, SD-карту і т.д. - тільки не перестарайтесь, Вам його ще збирати треба буде.
  5. Розкладіть всі деталі на м'яку тканину і залишіть сохнути як мінімум на 48 години поки волога повністю не покине апарат.

Навіщо виймати акумулятор?

Витягнути батарею потрібно для того, щоб вода не потрапила на контакти, інакше може статися замикання, в результаті якого вийде з ладу плата телефону, процесор та інші мікросхеми. У цьому випадку Ваш апарат можна буде відразу нести на смітник, оскільки ремонт обійдеться дорожче вартості нового аналога.

Можна сушити телефон феном?

Якщо хочете прискорити процес висихання, можна скористатися феном, але при цьому потрібно, щоб він дув ледве теплим, а краще повністю холодним повітрям. Тримайте фен великій відстані від деталей, інакше їх можна легко розплавити.

Можна сушити телефон на батареї?

Вплив температури вище 50 Сo може прискорити корозію і пошкодити пластмасові частини мобільного телефону. Тож, не варто.

Чи варто нести телефон в майстерню?

У "потопельників" часто не працюють деякі функції, наприклад, камера або спалах, динамік дзвінка або вібро, перестає працювати сенсор, заїдають деякі клавіші і т.д. Тому це своєрідна лотерея і якщо апарат своєчасно не віднести в майстрерю по ремонту цифрової техніки - в ній можна програти.

Дякуємо за увагу, сподіваємося, що ця інфрмація Вам допомогла. Якщо Ви знаете інші методи допомоги "телефонам-Кусто", поділіться ними в коментарях до цієї статті.

Слідкуйте за своїми мобільними і не допускайте їх намокання!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.