2016-02-10

Що робити, якщо не заряджається планшет?

Чотири найпоширеніших причини

Немає нічого досконалого. І навіть високотехнологічні планшети, можуть виходити з ладу. Проблеми в роботі можуть бути викликані заводським дефектом або неправильною експлуатацією пристрою.

Якщо Ваш планшет перестав заряджатися, причин може бути декілька.

  1. Зламаний зарядний пристрій. Це найпоширеніша причина. Особливо цим страждають китайські зарядні пристрої вкрай низької якості. Щоб дізнатися чи все в порядку з Вашою зарядкою, достатньо спробувати зарядити планшет не тільки від розетки, але й від комп'ютера. Якщо від комп'ютера все нормально заряджається, а від розетки ні - замініть мережеву зарядку.
  2. Неполадки з батареєю. Якщо батарея Вашого пристрою не заряджається, або дуже швидко розряджається, причина може бути в акумуляторі. В такому випадку, необхідно замінити акумулятор, він не завжди коштує дорого.
  3. Пошкодження роз'єму для зарядки планшету. Під час зарядки апарату спробуйте обережно ворушити кабелем зарядки в різні сторони, якщо при певному положенні зарядка таки почнеться, у Вас пошкоджений роз'єм. Для усунення цієї неполадки - зверніться в сервісний центр або в майстерню з ремонту цифрової техніки.
  4. Якщо жодна з вищевикладених причин не підійшла під Вашу ситуацію, це означає, що проблема із "залізом". Найгірший варіант - пошкодження контролера живлення. Самостійно усунути дану неполадку неможливо.

    Пропонуємо Вам звернутися в Сервісний центр Мультимедіа, де точно діагностують причину несправності Вашого девайсу та гарантовано якісно її усунуть. 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.