2016-01-04

Що пошуковий гігант знає про нас

що пошуковий гігант знає про нас

Напевно зараз досить важко уявити нашу буденність без пошукових систем, ми користуємось пошуковими системами для пошуку необхідної інформації, здійснюємо покупки, шукаємо маршрут до зацікавленого об’єкту – все це невід’ємна частина нашого життя. Але ми навіть не замислюємось, наскільки багато інформації збирає про нас пошукова система Google. Пропонуємо вам дізнатись якою інформацією про вас володіє пошуковий гігант, і повірте нам, представлена інформація може вас здивувати.

Профіль в Google

Пошукова система на основі всіх ваших запитів створює профіль з основними даними для показу реклами по ваших інтересах. Переглянути інформацію про ваші інтереси.

профіль для реклами

Історія переміщень

Ця інформація стосується вас, якщо у вас є пристрій який працює на операційній системі Android. Якщо в смартфоні включена опція «Історія місцезнаходжень», ваш смартфон відправлятиме ваші координати в Google. Переглянути історію ваших переміщень.

історія переміщень

Історія пошукових запитів в Google

Пошуковий гігант зберігає історію ваших пошукових запитів. Переглянути історію пошукових запитів.

історія пошукових запитів

Пристрої які мають доступ до вашого облікового запису в Google

На цій сторінці зберігається інформація, про пристрої яким ви дали доступ до облікового запису. Переглянути список пристроїв які отримували доступ до вашого облікового запису в Googlе.

пристрої які отримали доступ до акаунту

Список розширень і додатків, які містять доступ до даних вашого облікового запису

Можна переглянути перелік додатків, яким ви раніше дали доступ на отримання ваших персональних даних. Також можна переглянути які права вони мають. Переглянути список розширень і додатків.

додатки які мають доступ до інформації

ВАРТО ГЛЯНУТИ: НАЙОЧІКУВАНІШІ ГАДЖЕТИ 2016

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.