2015-10-16

Скажіть до побачення, заплутані навушники!

Безпровідні навушники

Пам'ятаєте, як випадають навушники від випадкового смикання дроту? І в той самий момент, коли слухаєте свою улюблену пісню? Компанія "Alpha Audiotronics" вирішила покласти цьому край.

Нью-йоркська "Alpha Audiotronics" сподівається спростити життя людей з новим гаджетом - Skybuds. Це безпровідні навушники, які підключаються до iPhone 6 або iPhone 6s через bluetooth.

Skybuds чимось нагадують швейцарський ніж, який можна використати для всіх ваших потреб: безпровідні навушники, гарнітура, чохол, додатковий акумулятор, зарядка для вашого телефону і самих навушників.

Навушники зберігаються у нижній частині чохла, на обох краях. Музику можна слухати окремо на кожному навушнику, кожен з них має вбудований bluetooth-модуль. Щоб прийняти виклик, достатньо натиснути відповідну кнопку на навушниках.

Безпровідні навушники Skybunds

ЦІКАВО: ПОКАЖИ СВІТУ СВОЇ НАВУШНИКИ – ПОКАЖИ СЕБЕ!

У чохла є вбудована акумуляторна батарея, таким чином, його можна використовувати як додаткове живлення для телефона. Навушники автоматично заряджаються, коли вставлені в чохол, і за словами розробників, можуть пропрацювати 4 години без підзарядки. Чохол заряджається використовуючи роз'єм USB, можна одночасно зарядити телефон, чохол і навушники!

Сам чохол збільшує довжину вашого iPhone, але це було необхідно для додаткової акумуляторної батареї. Розробники довго вивчали будову вуха, тому, будьте певні, навушники Skybuds не випадуть із вух.

Власники навушників зможуть завантажити спеціальний додаток, у якого є декілька корисних функцій. У додатку Ви зможете перевірити рівні заряду батареї чохла і навушників, або визначити місце розташування навушників. Також у додатку є можливість включення функції зарядки телефону.

ПОЦІКАВИТИСЯ, ЯКІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ КУПИТИ: НАШ ТОП-5

Біг із безпровідними навушниками

Навушники створені для активних людей, забезпечать максимальний комфорт при прослуховуванні музики. Якщо Ви використовуєте чохол як додаткове живлення для телефону, це забезпечить вам ще 50% роботи телефону.

Характеристики Skybuds:

  • розміри чохла: 71,6 x 163,9 х 10,9-18,7 мм;
  • вага чохла: 50,462 грама;
  • сумісність: iPhone 6 і iPhone 6S;
  • літій-іонна батарея, що перезаряджається на 1000 мАг;
  • модуль Bluetooth.

 

А Ви б хотіли мати такі навушники у своєму арсеналі?

Великий вибір безпровідних навушників Ви завжди зможете знайти тут.

 

Джерело: mashable.com

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.