2015-04-01

Sony Xperia Z4: кому гаряченького?

 Слова зайві.

Sony Xperia Z4

Що й казати, довгенько ми всі чекали на Xperia Z4, але поки Sony – традиційно – продовжує агонізувати на тему того, коли саме в 2015 році випустити свій новенький флагман, ви можете трішечки вгамувати апетит: добрі люди з GFX Bench злили в мережу деякі специфікації Xperia Z4.

Процесор – уже добре всім знайоми Snapdragon 810 з Andreno 430-графікою (точнісінько як HTC One M9, ага). 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1080х1920 пікселів, як би там не було, точно стане ще кращим завдяки коронній технології Triluminous від Sony – і 3 Гб RAM додали на закуску.

Дружно радіємо 19 Мп-камері на задній панелі та фронтальній на 4,8 Мп разом зі звичним «сонівським» набором сенсорів та опцій.

Пограємось в очікування?

Нічого з цього, щоправда, офіційно не підтверджено Sony, але все одно здається, що здогадка правильна. Компанія напевне буде триматися обраного курсу, хоча вихід LG G4 28 квітня добряче сплутає Sony карти та підніме планку.

Точних відомостей про офіційний реліз Xperia Z4 вендор не дає, але совідсоткова впевненість є на рахунок одного – високої ціни та випуску десь влітку.

Чутки стверджують, що буде два флагмана Xperia Z4, між якими можна обирати: один з екраном 1080х1920, та інший – QHD 1440х2560.

Тримайте хвилю, і, як тільки з’являться новини від Sony, ми вам повідомимо :)

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.