2015-09-01

Спорт-відділ MTA.ua (Мультимедіа)

Спортвідділ

Безліч корисних гаджетів для занять спортом

У Cпортвідділі Ви можете знайти такі товари як:

Фітнес-браслетиФітнес-браслети Смарт-годинники Смарт-годинники Плеєри Плеєри Навушники Навушники Аксесуари Аксесуари
 

Спортвідділ

Якщо Ви прихильник активного способу життя і не уявляєте себе без спорту, тоді запрошуємо Вас відвідати новий Спортвідділ, що знаходиться на площі Соборній.

Спортвідділ

Займатись спортом – це круто, саме тому ми постарались представити справді потрібні штуки для спорту, які будуть незамінними для кожного фанату здорового способу життя.

Спортвідділ

В «Спортвідділі» Ви знайдете смарт-годинники та фітнес-браслети. З їх допомогою ставити спортивні цілі простіше, а досягати їх легше. З ними Ви також можете слідкувати за загальним станом здоров’я та аналізувати будь-які зміни Вашого самопочуття.

Спортвідділ

Окрім цього, є безліч допоміжних аксесуарів, які роблять заняття спортом ще більш зручними та комфортними. Чого тільки варті чохли на руку – просто помістить в них Ваш телефон, або плеєр і Ви готові до тренувань під супроводом улюблених музичних треків!

Спортвідділ

А щоб не плутатись в дротах від навушників, на поличках спортивної вітрини Ви можете побачити гарний асортимент безпровідних навушників, займатись в яких Ви зможете ще активніше та енергійніше.

Спортвідділ

Що там казати, приходьте до нас і самі оцініть переваги нового Спортвідділу. Ми за здоровий спосіб життя, а Ви?

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.