2016-07-22

Pokemon Go - як стати найкращим тренером

Як стати найкращим тренером?

На вулицях все більше і більше з’являється людей з телефоном в руках, які щось шукають. Що ж вони роблять, а все просто вони грають в нову гру Pokemon GO.

"Pokemon GO" гра з використанням технологій додаткової реальності та GPS, це безкоштовна гра в якій покемони грають в хованки з «тренерами», доречі всього за 2 тижні у гри більше 30 мільйонів завантажень. Саме така популярність і пояснює таку велику кількість людей, які заполоняють вулиці в пошуках ексклюзивних покемонів

А тепер давайте розберемось, як можна легко отримати перевагу над іншими гравцями.

А який тарифний план у вас?

"Pokemon GO" має звичку з’їдати всі ваші безкоштовні мегабайти. Тому при можливості використовуйте Wi-Fi, коли це можливо, наприклад, у великих торгівельних центрах і т.д.

Для економії трафіку, можемо порекомендувати вам наступний прийом, оскільки для гри використовуються карти Google Maps, то ви можете скачати собі на телефон офлайн-карти вашої місцевості, за рахунок чого додатку не доведеться так часто підгружати участки онлайн.

Доречі, більшість сучасних смартфонів мають можливість встановлювати обмеження на використання трафіку, що дозволить вам не виходити за ліміт.

Проте, якщо мегабайтів все рівно замало можливо варто задуматися про зміну тарифного плану.

Подбайте про живучість вашого акумулятора

Перші поради прості - зменшіть яскравість екрану вашого екрану телефону, вимкніть Bluetooth, а також Wi-Fi, якщо поруч нема точки доступу. Також можна встановити Battery Saver, вона допоможе прожити вашому гаджету трохи довше. Доречі в Play Market з’явився додаток Battery GO for Pokemon GO, який вимикає підсвідку і блокує екран, щоб ви могли покласти телефон в кишеню. Головним плюсом додатку є те, що гра і далі залишається активною і рахує ваші кроки, розблоковується телефон подвійним тапом по екрану.

Актуально: Як зарядити телефон без розетки

Якщо цього вам мало тоді додатковий акумулятор (PowerBank) це саме те, що вам необхідно. Наприклад, додатковий акумулятор на 16000 мАг дозволить вам в рази збільшити тривалість роботи вашого смартфону.

Якщо ваша робота пов’язана з перебуванням на свіжому повітрі, то ідеальним варіантом для вас буде PowerBank з сонячними батареями або рюкзак.

Бажаємо вам стати самим крутим тренером покемонів!

А які методи використовуєте Ви? Поділіться з нами в коментарях :-))

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.