2016-12-08

5 найкращих виробників навушників

5 найкращих виробників навушників, які змінили якість звучання

В наш час ринок переповнений пропозицією різних брендів навушників, які наділені різними можливостями та якістю. Іноді обрати найкраще з усього асортименту, не таке просте завдання, оскільки кожен поціновувач музики має власні смаки, вподобання та вимоги до звучання. В даній статті ми спробуємо розібратись, які навушники насправді можна назвати одними з найкращих і чому.

 1. Panasonic

  За короткий час Panasonic перетворився в один з найбільш відомих та вельми шанованих брендів навушників по всьому світу. Вони мають декілька моделей, які відповідають більшості вимог прихильників чіткого звучання. Доступний та широко розповсюджений, Panasonic є одним з провідних світових брендів, коли справа доходить до якості збірки, комфорту та чіткості звучання. Серед кращих моделей бренду Panasonic можна відзначити RP-HX35E-K Headphones, Panasonic RP-HXS200E-K Headphones та Panasonic RP-HT211E-S Headphones.

  Panasonic пропонує широкий вибір для прихильників чіткого звучання

  Переглянути весь асортимент навушників Panasonic
 2. Sony

  Sony зазвичай була лідером стосовно ринку електроніки та завжди оновлювала асортимент своєї продукції, щоб надалі залишатись на вершині слави. Будь то телевізори, навушники, відео ігри чи персональні комп’ютери – Sony завжди удосконалювала свою здатність створювати продукцію, що викликала довіру та лояльність до бренду. Нагадаємо, що Sony дала світові перший портативний музичний плеєр «Walkman» та зробив прослуховування музики простіше в будь-який час та будь-якому місці. Цей бренд завжди був першопрохідцем в індустрії музики та надалі продовжує покращувати свою продукцію. Серед найкращих моделей на сьогодні можна відзначити Sony MDR-ZX310 та Sony MDR-AS200, але це лише невелика частинка потенціалу бренду, який пропонує асортимент на будь-який смак.

  Sony завжди прагнула до удосконалення своїх продуктів

  Переглянути весь асортимент навушників Sony
 3. Philips

  Philips також знайома всьому світу компанія, яка розробляє доволі якісні продукти для щоденного використання. Коли Philips почали виготовляти навушники, вони отримали обмежений успіх, але не зважаючи на це вони дуже відомі серед ді-джеїв та меломанів, а в останній час особливо серед спортсменів, оскільки ціль компанії направлена на створення асортименту навушників для спорту. Якщо Ви будете обирати навушники серед асортименту Philips – можете бути впевнені в якості та комфорті. Серед найкращих моделей, які відому в усьому світі - Philips Fidelio M1 та Philips SHL3160BK/00.

  Насолоджуйтесь приємним прослуховуванням музики з навушниками Philips

  Переглянути весь асортимент навушників Philips
 4. Koss

  Koss - найвідоміша компанія з виготовлення навушників. Вона має великий досвід у сфері розробки звукових технологій, оскільки вийшла на цей ринок ще в 1958 році. За роки свого існування вона створила ряд навушників різних моделей, для задоволення більшості потреб слухачів та усунення недоліків присутніх на ринку навушників. Якість продукції Koss відома в усьому світі та вважається одним з найкращим варіантом у співвідношенні ціна/якість. Навушники Koss пропонують широкий вибір на власний смак, високий рівень комфорту, глибокий бас та чудовий дизайн. Найвідоміші моделі – Koss Porta Pro та Koss The Plug.

  Навушники Koss – найкращий варіант у співвідношенні ціна/якість

  Переглянути весь асортимент навушників Koss
 5. Sennheiser

  На вершині нашого списку найкращих виробників навушників – німецька компанія, чий девіз - «Нехай музика оволодіє тобою». Навушники Sennheiser наділені бездоганною якістю, та пропонують найкраще звучання та чіткість. Асортимент навушників включає моделі як для поціновувачів музики, так і для професіоналів. Аудіофіли по всьому світу дуже високо оцінюють якість продукції Sennheiser. Вони є найбільш популярними за рахунок власної технології усунення шуму. Правильний баланс якості звучання та модернізму став вирішальним фактором, який забезпечив найкращі продажі навушників Sennheiser останні 65 років з моменту зародження компанії. Серед найкращих моделей – Sennheiser PX 100-II та Sennheiser CX 300-II.

  Бездоганна якість – це навушники Sennheiser

  Переглянути весь асортимент навушників Sennheiser

Цікаво: Як вибрати навушники?

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.