2015-07-22

TOP 10 найпотужніших Android – смартфонів 2015 року

TOP 10 самых мощных ANDROID - смартфон 2015 ГОДА

Продуктивність - більш ніж просто цифри на аркуші паперу. Характеристики смартфону говорять нам тільки частину історії, але вони ніколи не розказують її повністю. Apple знову і знову доводять, що їх двоядерні айфони легко можуть справитись з чотирьохядерними суперниками. Але про «яблучних титанів» ми поговоримо пізніше. Сьогодні розкажемо про найкращі Android смартфони, які поступили на ринок цього року.

Вже липень і час зібрати середні бали всіх потужних Android смартфонів. Еталонні експерти AnTuTu склали список 10 найпродуктивніших гаджетів за 2015 рік.

Гадаю, вас зовсім не здивують два телефони у вершині списку. Чудовий дизайн, високоякісний матеріал і особливість вигнутих країв дисплея - це Samsung Galaxy S6 та S6 Edge.

3 місце займає смартфон з Піднебесної - Xiaomi Mi Note Pro.

На 4 місці LeTV 1 Pro. Обидва смартфони працюють на основі процесору Snapdragon 810 від Qualcomm.
 

ZTE Nubia Z9 Max займає 5 місце у списку топ 10, а HTC One M9 очолив почесну шосту сходинку. Слід зазначити, що Galaxy S5 від Samsung все-таки вдалося опинитися в списку цього року на 9 місці, хоча цій моделі вже рік.

Діаграма, показує 10 кращих Android телефонів, за кількістю балів, які отримали своє місце в результаті випробування.

ANDROID смартфоны 2015 ГОДА

Було корисно? Ставте лайк!

Є пару хвилин? Ось відмінне доповнення до цього посту - Читайте прямо зараз: Galaxy S6 проти Galaxy S5: зміни, драйв і рок-н-ролл

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.