2016-01-25

Він, вона і смартфон, або у що пограти з другою половинкою! (iOS)

День Валентина і корисні додатки

День святого Валентина не за горами, і багатьом з нас належить пройти через непросте, але приємне випробування - підготувати ідеальне романтичне побачення. Ми підібрали для Вас 7 найбільш цікавих мобільних додатків для iOS, які зроблять цей вечір яскравим.

Пальчики. З Днем Святого Валентина!

Гра "Пальчики"
 
Головна гра для свята. Беремо iPad, беремо свою другу половинку, кладемо пальці на екран і починаємо грати. На кожному рівні розкидані фішки. Їх треба перетягувати пальцями в певні зони і не відпускати. Здавалося б, все просто, але "Пальчики" швидко починають випробовувати вашу спритність. Все через присутність партнера: ваші руки будуть постійно переплітатися - доведеться поступатися місцем, обережно відводити пальці в сторону і всіляко допомагати один одному. Мало яка гра зближує так, як "Пальчики", особливо в новій версії до Дня святого Валентина.

Романтична музика 3 

Створи приємну атмосферу з додатком "Романтична музика 3"
 
Приємна музика - обов'язковий атрибут романтичної вечері, але це не означає, що потрібно збирати плейлист з приївшихся «медляків». Постав додаток "Романтическая музыка 3". 150 хвилин релаксуючої музики за авторством талановитого композитора J.Uz - те, що потрібно для вечора. До того ж "Романтическая музыка 3" стане в нагоді не тільки на побаченнях: легкі мелодії допомагають засинати маленьким дітям і прокидатися вранці дорослим.

iСоветы: Закоханим

Поради для закоханих в твоєму телефоні

Друга половинка вже є? Тепер потрібно навчитися підтримувати довгі та міцні стосунки. Труднощі неминучі - тому варто навчитися їх долати. "IСоветы" поділяться рекомендацією для самих різних ситуацій - додаток висвітлює більше 50 тем. Звичайно, до деяких питань варто ставитися з іронією (Як стати Дон Жуаном?), але в іншому "iСоветы" - хороший помічник.

ЦІКАВО: 7 ПОРАД ПО ЗЙОМЦІ РЕЛФІ (СЕЛФІ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ)

Любовна рулетка

Любовна рулетка, проведи День Валентина весело

Варіація знайомої кожному "Алко Рулетки" - без літрів алкоголю, зате з поцілунками. Крутимо віртуальну рулетку і виконуємо вказівки: обнімаємося, цілуємося, робимо один одному масаж, виконуємо бажання і так далі. "Любовная рулетка" стане ізюминкою для романтичного вечора, особливо в поєднанні з "Пальчиками".

Як правильно цілуватися? 

Ваш особистий порадник в поцілунках

Навряд чи вдасться уникнути поцілунків на побаченні 14 лютого - і навряд чи ти захочеш їх уникати. І якщо перші розділи "Руководства" стануть відкриттям хіба тільки для Наполеона Динаміта, то ближче до кінця з додатка дійсно можна почерпнути багато нового (або, принаймні, освіжити пам'ять) - наприклад, про екстравагантні техніки поцілунків або ігри з поцілунками.

Neswit 

Величезна збірка віршів

Neswit знайде місце у душі романтиків - додаток зібрав під одним дахом сотні віршів про любов і навіть розділило їх по категоріях. Також ви маєте можливість самостійно додати вірш, який ви не знайшли в додатку. У Neswit відмінний інтерфейс - переходи між категоріями, віршами та авторами здійснюються в одну мить, а улюблені строфи можна додавати до вибраного, щоб вони завжди були під рукою.

Valentinx

Створи свою унікальну валентинку

Колись ми кидали валентинки у великий ящик на першому поверсі школи, а тепер відправляємо їх поштою та в соціальних мережах. Valentinx допоможе зробити красиву цифрову валентинку за пару хвилин. Вибираємо фон, робимо написи - готово. Додаток дозволяє писати від руки або ж друкувати в заздалегідь заготовлених точках, щоб текст виглядав доречно. Користувачі хвалять Valentinx за вдалу підбірку фонів - крім, звичних ведмедиків, тут є навіть восьми бітні сердечка.

АКТУАЛЬНО: 5 ІДЕЙ, ЯК ОРИГІНАЛЬНО ВІДСВЯТКУВАТИ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.