Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як налаштувати Smart TV самостійно

Інноваційний сервіс дозволяє користувачеві не тільки дивитися улюблені шоу та новини, але й грати в 3D-іграшки, спілкуватися в режимі реального часу, переглядати в Інтернеті розважальні відео, кліпи та будь-який контент. 
Але щоб мати змогу насолодитися усіма перевагами, потрібно відразу після придбання підключити пристрій до всесвітньої мережі. Відразу зауважимо, що універсального рецепта не існує. В залежності від того, яку модель телевізора ви використовуєте, залежатиме перелік дій. Однак, ми все ж таки можемо допомогти розібратися у питанні, надаючи загальні рекомендації, прийнятні для багатьох моделей техніки.

Ознайомитись з перевагами Smart TV можна тут
як настроїти смарт тв самостійно

Тож порядок дій наступний

1.  Для того, щоб переглядати телепрограми, спочатку необхідно виконати під’єднання ТВ до домашньої локальної мережі. Для цього може використовуватися або маршрутизатор або Wi - Fi роутер.У цій статі ми не будемо детально зупинятися на тому, як саме виконується налаштування роутера. Якщо у вашій квартирі є Інтернет, тобто ви можете використовувати соціальні мережі, дивитися Ютуб-відео або дзвонити у месенджері та Skype, вдаватися до якихось дій не потрібно – у вашому домі роутер вже працює.

2.  Як правило, всі телевізори з функцією Smart TV мають відповідний роз’єм для підключення до локальної мережі. Для під’єднання вам знадобиться кабель UTP необхідної довжини. Вставте його у спеціальний LAN-порт на задній панелі ТВ. У випадку, коли маршрутизатор не налаштований у режимі DHCP (автоматичне роздавання IP-адрес), підготовка до перегляду виконується руками.

До речі, якщо телевізор, встановлений у вас вдома, не підтримує функцію Смарт, доведеться подумати про нову побутову техніку. Купити її, а також отримати детальну консультацію щодо налаштувань, ви зможете у мережі магазинів «Мультимедіа», а також в онлайн-магазині MTA.UA за посиланням.

настроїти сматр ТВ

3.  Деякі моделі телевізорів мають вбудований Wi-Fi. Інші підключають за допомогою спеціального адаптера, який власник купує окремо та вставляє в USB-порт. Інформацію про те, який саме тип модуля підходить, ви знайдете в інструкції до ТВ. Перевага такого способу зрозуміла – не потрібно тягнути дріт до роутера. 

4.  При підключенні телевізора до роутера останній видає вам IP-адресу та інші додаткові налаштування. Якщо підключаєтесь за допомогою бездротового способу, перейдіть у розділ «Підключення до мереж» в налаштуваннях телевізора та оберіть свою мережу з переліку. Наступний крок – вкажіть пароль, яким ви захищаєте свою мережу Wi-Fi. IP-адреса телевізору буде призначена автоматично, так само як і у випадку підключення за допомогою кабелю.
Налаштування Смарт ТВ – завдання ніби й просте, але інколи все ж викликає труднощі. Якщо у вас немає досвіду, краще звернутися до кваліфікованого майстра, який зекономить вам час та нерви, та виконає налаштування швидко й ефективно.

Оберіть Смарт ТВ у нашому Інтернет-магазині