2017-02-17

Як перевірити оригінальність смартфона Xiaomi

визначаємо оригінальність смартфона Xiaomi

Xiaomi вже давно перестала асоціюватися із китайським брухтом, більше того багато китайських ноунейм брендів нахабно підробляють пристрої Xiaomi і видають за оригінал. Ми вже розповідали, як відрізнити повербанк Xiaomi від підробки, тепер час смартфона. Дана стаття орієнтована насамперед на початківців в справах mi-шних, однак, деякі ідеї можуть сподобатися і mi-фанатам зі стажем. Почнемо.

Перевірка по IMEI

онлайн перевірка смартфона Xiaomi

Офіційний метод перевірки на справжність - звірка з базою IMEI у Xiaomi. Цей метод не точний на 100%, так як особливо кмітливі виробники підробок можуть красти IMEI і присвоювати їх новим підробкам.

1. Перейдіть на сайт www.mi.com/verify/#imei_en

2. Перейдіть на вкладку Verify your phone purchase для перевірки смартфона.

3. Введіть IMEI пристрою.

4. Введіть S/N (серійний номер) пристрою.

5. Введіть капчу і натисніть Verify.

6. Відкриється вікно, в якому буде показаний результат перевірки.

Щоб дізнатися IMEI вашого пристрою, знайдіть на коробці наклейку зі штрих-кодом, де і буде вказано IMEI і S/N (серійний номер) пристрою. Якщо ж доступу до коробки у вас немає, то наберіть *#06# і відразу побачите IMEI. Для пошуку серійного номера зайдіть в: 

  1. Налаштування
  2. Потім в меню Про телефон 
  3. Далі у вкладку Загальна інформація.

Перевірка інтерфейсу і встановленого ПО

перевірка інтерфейсу смартфона Xiaomi

Справжні смартфони Xiaomi працюють під керівництвом фірмової оболонки MIUI. Якщо в придбаному пристрої встановлене ​​будь-яке інше програмне забезпечення, то ймовірність того, що пристрій є підробленими, прямує до 100%. До того ж на підробці може не бути встановленно Play Market та виникати проблеми з оновленням.

Перевірка якості збірки

якість смартфона Xiaomi

Абсолютно у всіх підробок катастрофічно страждає якість збірки і, як правило, вони оснащені найдешевшими модулями. Будь то спалах, батарея, камера і, тим більше, процесор. Якщо ви бачите явно погану підгонку деталей, спалах зі світлодіодами прикритими дешевим повністю прозорим пластиком, жахливої ​​якості дисплей, то, швидше за все, ви напоролися на підробку.

Перевірка технічних характеристик

перевірка заліза

Цей спосіб дуже схожий на той, що вище. Тільки, якщо в попередньому способі ми звертали увагу на самі деталі, то тут ми будемо дивитися на характеристики девайса, які відображаються в самому ПО. Абсолютно у всіх підробок виробники встановлюють жахливої якості дисплеї, інші процесори та інші комплектуючі.

Зверніть увагу, що підроблені прошивки часто відображають фейкові дані, які максимально підігнані під офіційні характеристики. З цієї причини ми будемо використовувати сторонні програми. Популярна AnTuTu тут не підходить - іноді фейкові прошивки якимось чином можуть обходити перевірку AnTuTu. Тим більше, ця програма не збирає дані про пристрій безпосередньо з самого пристрою, а показує дані зі своєї бази.

перевірка характеристик

1. Відкрийте сайт →  На ньому можна подивитися офіційні характеристики будь-якого телефону в світі. Нас же цікавить Xiaomi.

2. Завантажте програму CPU-Z → https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cpuid.cpu_z  У ній ми побачимо найменування і властивості модулів, встановлених в смартфон.

3. Порівнюємо дані з CPU-Z з сайтом.

Насамперед необхідно перевірити роздільну здатність дисплея, марку процесора і його частоту. Втім, ви можете використовувати будь-який ресурс, де вказані характеристики смартфонів, так само, як і будь-яку програму для перевірки характеристик на самому девайсі, якій ви довіряєте.

Купуйте у перевірених продавців - купуйте в MTA.UA (МУЛЬТИМЕДІА)

Щоб убезпечити себе від підробки і не витрачати нерви в процесі перевірки на справжність, варто купувати техніку Xiaomi на MTA.UA

  • офіційна гарантія від виробника 2 роки
  • всі телефони проходять перевірку перед відправкою
  • актуальне програмне забезпечення
  • 0% розстрочки на 5 місяців
  • кредит до 36 місяців
  • програма обміну
  • безкоштовна доставка при замовленні від 750 грн або за умови попередньої оплати
Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.