Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як перевірити телефон при покупці

Він дозволяє користувачеві уникнути неприємних інцидентів, коли нібито сучасний та надійний пристрій не працює необхідним чином та взагалі виявляється повним розчаруванням. Хто знає, на що звертати увагу, озброєний по повній програмі. Тож маємо намір екіпірувати вас необхідними знаннями.

огляд смартфона при покупці

Комплектація

Для того, щоб на повну насолодитися володінням смартфону, потрібен не тільки сам гаджет, а й додаткові аксесуари. Пристрій для зарядки, навушники, скріпка для вилучення лотка SIM-карти, перехідник для підключення зовнішніх пристроїв, керівництво користувача – все має бути на місці. Звертаємо вашу увагу на те, що комплект постачання може відрізнятися, в залежності від виробника та моделі.

Перевірка датчиків

Обов’язково протестуйте телефон на предмет працездатності датчиків руху. Для цього можна запустити галерею і відкрити картинки. Поверніть гаджет перед собою, переводячи його з вертикального положення у горизонтальне. Так ви зможете оцінити, чи правильно та як швидко реагує апарат на ваші рухи.

Уважно розглядаємо корпус та екран 

Артефакти у вигляді подряпин іноді залишають продавці, а іноді девайс таким приїжджає з фабрики. Виявити дефекти екстер’єру – ваше першочергове завдання. 

перевірка смартфона при покупці

Перевіряємо роботу сенсорного екрана

Для перевірки сенсорного екрана потрібно зайти в меню та натискати на всі без винятку іконки додатків. Не пошкодуйте часу на цю перевірку. Вдаючись до такого способу, можна виявити так звані «сліпі плями» – місця, в яких чомусь сенсор або взагалі не реагує на натискання або реагує погано, із затриманням.
Також спробуйте створити замітку або набрати повідомлення. Цю маніпуляцію потрібно провести спочатку у вертикальному режимі, а потім і в горизонтальному. Заради справедливості слід сказати, що такі дефекти останнім часом майже не зустрічаються, хіба що в ультрабюджетних версіях.

Перевірка битих пікселів

Биті пікселі – це частинки матриці, які неправильно відтворюють кольори, в результаті чого не дозволяють вам насолодитися яскравістю зображення та насиченістю відео- та фото-контенту. Для перевірки запустіть камеру і сфотографуйте чистий білий аркуш. При цьому бажано знаходитися в добре освітленому приміщенні. Щоб виявити «ворога», спробуйте збільшити зображення. Якщо на білому бачите різнокольорові крапки, перед вами ті самі биті пікселі. В якості більш надійного помічника можна використати спеціальні додатки, наприклад, Dead Pixel Test.

перевірка якості смартфоні

Перевіряємо аудіо

Мабуть, перевірка динаміка – найпростіша маніпуляція з перерахованих. У кожному смартфоні є «рідні» мелодії, тож ви зможете оцінити якість звучання на місці. Також ви можете взяти з собою власну MicroSD з улюбленими композиціями, щоб почути, як ваша улюблена музика звучатиме на смартфоні. До речі, на цьому ж етапі не зайве перевірити працездатність навушників. Але слід врахувати, що деякі виробники не комплектують пристрої «вухами». У цьому разі попросіть прилад для тесту у консультанта.

Працездатність зарядки

Не полінуйтесь випробувати зарядку в магазині, щоб перевірити працездатність інтерфейсного порту. Якщо після підключення ви побачите відповідний індикатор, тобто заряджання почалося, перед вами справний пристрій.

перевірка якості та оригінальності телефона

Модулі з'єднання 

У процесі використання смартфону вам, напевно, буде потрібно під’єднатися до бездротових мереж Wi-Fi, а також передати файли через Bluetooth. Щоб визначити, чи підключається девайс і чи адекватно спрацьовує у випадку взаємодії, спробуйте запустити Wi-Fi та Bluetooth одразу у магазині. Якщо ви бачите на екрані перелік доступних мереж, а передача контенту через Bluetooth пройшла успішно, можете сміливо переходити до іншого кроку.

Стан акумулятору

Єдиний спосіб перевірити стан батареї – повністю зарядити її та подивитися, скільки годин телефон працюватиме перш ніж повністю розрядиться. При цьому обов’язково враховуйте, що щойно придбаний телефон з новим акумулятором здатен інтенсивно працювати упродовж 1-1,5 діб. А от якщо під час візуального огляду ви помітили невеличке здуття біля стінок батареї – це привід відмовитися від покупки.

як перевірити телефон при покупці

Якщо ви хочете, щоб смартфон працював відмінно та довго, радував швидкістю, якісним звуком, справним екраном, обов’язково протестуйте його за вказаним планом, або відразу приходьте у «Мультимедіа». Ми раді вас вітати у наших магазинах у Києві, Чернівцях та Львові. Наші консультанти залюбки допоможуть вам роздивитися телефон перед покупкою, а також проведуть усі необхідні маніпуляції при вас, щоб ще раз упевнитися – у нас зібрана найякісніша техніка. Тож тепер ви знаєте, де можна придбати не тільки якісний смартфон, але й іншу техніку для себе та своїх рідних.

Якщо ви у пошуку ідеального смартфону, який відповідатиме усім потребам та побажанням, пропонуємо ознайомитись з інформацією на нашому сайті.

Вибрати смартфон