2015-02-06

Як підключитися та керувати комп'ютером на відстані за допомогою Вашого телефону

Дуже просто!

 

Чи бувають у Вас випадки, коли Вам терміново потрібний який-небудь файл, а Ви не біля комп’ютеру? Або мали закинути на флешку якісь документи, але так поспішали, що просто-напросто забули це зробити. У мене от таке буває досить часто. При чому працюючи вдома, мені можуть бути потрібні файли, які є на роботі, а на роботі, навпаки, - ті, які є на домашньому комп’ютері. От би була можливість мати доступ до свого комп’ютеру з будь-якого місця і в будь-який час…

 

…і знаєте що?! Виявляється, така можливість є!  

Вам, мабуть, відома така штука як віддалений доступ. Якщо ні, то простими словами – це можливість керувати Вашим комп’ютером незалежно від Вашого місцезнаходження. 

Як же це можна зробити на практиці? З допомогою спеціальних програм. Найбільш популярна – це Teamviewer. Але про неї трохи пізніше.

А з чого підключатись до свого комп’ютеру? Найзручніший спосіб – використати смартфон. Планшет також чудово підходить для цих цілей. На ньому навіть зручніше керувати своїм комп’ютером, бо екран більший і видно все краще. Та не у всіх він є, тому смартфон у цьому плані є більш універсальним девайсом. 

TeamViewer - віддалений доступ

Тепер повернемось до програми TeamViewer. Завантажити її Ви можете в офіційних магазинах додатків для Android та IOS – Google Play та Appstore. Просто введіть в пошуку «TeamViewer», і Ви легко її виявите і зможете завантажити на свій телефон або планшет. Майте на увазі, що знайдеться декілька різних додатків TeamViewer. Нас цікавить «TeamViewer - віддалений доступ». 

Для того, щоб повноцінно використовувати TeamViewer, Вам треба буде встановити його на комп'ютер, до якого Ви плануєте підключатися віддалено. Після установки програми, відкрийте TeamViewer на смартфоні або планшеті і введіть ID, зазначений у програмі на комп'ютері. Нижче натисніть кнопку «Віддалене управління» і введіть автоматично згенерований програмою пароль. Також Ви можете задати свій власний пароль на комп’ютері. 

Після з'єднання на екрані смартфону Ви побачите спочатку інструкцію з використання жестів. Обов’язково ознайомтесь з нею!

Інструкція з використання жестів  Далі можна приступати до управління комп'ютера за допомогою Вашого мобільного пристрою. Ви не урізані ні в яких можливостях і можете робити абсолютно все, що зазвичай робите на своєму комп'ютері або ноутбуці. Крім зображення передається і звук.

 З TeamViewer можна передавати файли між комп'ютером і телефономЗ допомогою програми TeamViewer можна також перекидувати файли між комп'ютером і телефоном, - як в одному, так і в другому напрямку. Для цього виберіть пункт «Файли» на етапі введення ID в нижній частині екрану і натисніть «Віддалений доступ» у правому нижньому куті.

З'явиться вікно авторизації, де Вам потрібно буде ввести ID і пароль з TeamViewer на комп'ютері. Після цього Ви зможете легко передавати файли між комп’ютером і своїм смартфоном або планшетом: просто поставте галочку навпроти файлів, які цікавлять Вас, відкрийте те місце, куди Ви хочете перемістити файли та натисніть на іконку листа зі скріпкою. З'явиться додаткове меню, в якому тисніть на «Скопіювати вибрані файли ...». 

Насправді, використання TeamViewer на Android або iOS не представляє особливих складнощів і, трохи поекспериментувавши з програмою, Ви зможете розібратись що в ній і до чого.

Як бачите, програм, які здатні спрощувати нашу повсякденну роботу і економити дорогоцінний час є багато. Деякі ми знаємо, деякі ні. Тому якщо Ви хочете розширити можливості Вашого телефону чи планшету і стати продуктивнішим, то Турбо-пакет: 20 програм та ігордля Вашого телефону чи планшету Вам у цьому з легкістю допоможе. Дізнатись що це пакет такий і що він Вам дасть, Ви можете  тут.  

Подивитись моделі смартфонів

Подивитись моделі планшетів

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.