Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як вибрати безпровідні навушники

Що треба врахувати при покупці

Час автономної роботи

Одна з найважливіших характеристик при виборі навушників – час, протягом якого користувач зможе слухати улюблену музику, дивитися відео в Інтернеті без підзарядки. Якщо ви багато подорожуєте, займаєтеся спортом, не можете жити без довгих піших прогулянок, обов’язково зверніть увагу на кількість годин автономної роботи. Цей параметр вказується виробником або магазином, а знайти його можна в інструкції до гаджета. З огляду на сказане, рекомендуємо вам обирати моделі, розраховані на 12-20 годин автономного використання.

Безпровідні навушники купити

Формфактор

За типом конструкції бездротові навушники можна розподілити між двома категоріями:

·  внутрішні;

·  зовнішні.

Перші – це мініатюрні «краплі», які вставляються у вухо. Такі аксесуари відрізняються незначною вагою, а люблять їх за те, що вони не заважають рухатися. Тобто якщо ви влаштовуєте пробіжку, ходите до спортзали, або займаючись домашніми справами слухаєте радіо, внутрішні навушники – те, що треба. Зверніть увагу, що компактний гаджет не дозволяє розмістити потужний акумулятор, а в деяких моделях якість звуку не на найвищому рівні.

Зовнішні навушники більші за розміром, вони мають дві чаші, які накладаються на вуха, і фіксуються між собою за допомогою обруча. Хтось назве таку конструкцію не дуже зручною, але з фактами важко сперечатися – такі навушники довше працюють без підзарядки й звучать, як правило, якісніше.

Безпровідні навушники купити Мультимедіа дешево

Звукоізоляція

Сторонні шуми можуть зіпсувати враження від улюблених пісень або заважати важливій телефонній бесіді. Щоб зовнішній світ не зміг втрутитися у Вашу особливу атмосферу, придивіться до моделей з підвищеною звукоізоляцією.

Найкраще блокують звуки оточення внутрішні вакуумні навушники та зовнішні навушники закритого типу. Для тих, чия нервова система не витримує дитячий плач у літаку або громадському транспорті, рекомендуємо звернути увагу на пристрої з технологією активного шумозаглушення. Перевага цього різновиду у тому, що обладнання слідкує за звуками оточення через мікрофон та автоматично блокує шуми, коли це необхідно.

Купити навушники дешево

Технологія передачі даних

Цей параметр може й звучить занадто складно, однак саме він визначає сумісність навушників з іншими пристроями. Є декілька способів передавати інформацію:

·  радіозв’язок;

·  Bluetooth.

Радіонавушники розраховані на використання у приміщенні. Вони підключаються до аудіотехніки за допомогою масивного передавача, який неможливо носити з собою. Перевага цього різновиду – більший радіус дії (десятки метрів), який грає вагому роль у діяльності деяких офісів. Стане у пригоді радіообладнання й власникам котеджів з великою кількістю кімнат, оскільки Ви зможете переходити з одного приміщення в інше, а зв’язок залишиться на стабільно високому рівні.

Чудовим доповненням до безпровідних навушників буде хороший павербанк: «Як вибрати павербанк за 5 кроків»

Bluetooth-навушники – найкращий вибір для тих, хто знаходиться у постійному русі. Вони економно витрачають заряд батареї та можуть приймати звук зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, не потребуючи додаткового приладдя. У той же час ви зможете під’єднати такі навушники і до стаціонарного комп’ютера, «розумного» телевізора, медіаприставки тощо.

Обираючи техніку цього типу, враховуйте версію Bluetooth. Чим вона новіша, тим менше енергії витрачається на передачу та прийом звука, і тим краще його якість. Наприклад, якщо в технічному паспорті до навушників вказана версія Bluetooth 5.0, апарат, який передає музику, наприклад смартфон, також повинен підтримувати цю версію. Тільки так Ви зможете використати увесь потенціал техніки.

Безпровідні навушники купити дешево

Параметри аудіо

Якщо Ви купуєте аксесуар для постійного використання, вам напевно важливо, щоб якість звуку була на найвищому рівні. Тож має сенс докладно розібратися з фізичними характеристиками, які мають безпосередній вплив на звучання.

Частковий діапазон визначає, який спектр звуків здатні відтворювати навушники. Людське вухо розрізняє звуки в діапазоні від 20 до 20000 Гц. Обирайте бездротові девайси, які повністю охоплюють ці рамки, тоді вони будуть відтворювати усі доступні вуху звуки.

Чутливість – це гучність. Для тих, хто скептично ставиться до тихих навушників, рекомендуємо обрати модель з чутливістю 95 дБ та вище. Однак не забувайте, що постійне прослуховування аудіо на високій гучності може обернутися проблемами з органами слуху.

Опір (Impedance) – впливає на загальну якість звуку та гучність. Для більшості портативних пристроїв оптимальний опір від 16 до 32 Ом. Для домашнього використання обирайте аксесуар з більш високим імпендансом.

Вибрати безпровідні навушники

Для тих хто знаходиться у пошуках якісного продукту, інтернет-магазин mta.ua радо відчиняє свої віртуальні двері. Якісні товари провідних виробників, адекватні ціни та допомога у виборі – ми запропонуємо вам найкраще.Або ж завітайте до одного з магазинів  «Мультимедіа» чи «MTA », де ви зможете протестувати модель особисто. Обирайте якісне!