2017-03-01

Як вибрати дитячий годинник з GPS?

Годинники з GPS трекером для дітей gps трекер, детские часы с gps, smart baby watch, gps часы для детей, детские часы

Годинники з GPS трекером – це корисний аксесуар, який допоможе уберегти вашу малечу від можливих небезпек, що можуть трапитись за межами власної оселі. Батькам важливо знати де їхні дітлахи, чим займаються після школи, де проводять вільний від навчання час.

GPS-модуль в дитячих годинниках допомагає визначити місцезнаходження дитини. Якщо ж вона покидає зону дії годинника, наприклад, школу в робочий час – батьки будуть про це повідомлені. 

Довжина годинничка регулюється під будь-яку товщину руки, тому носити gps-трекер для діток у формі годинника можна як в 3-річному віці, так і в 15 років. Ззовні – це зручний та стильний датчик часу, а за функціональністю може:

 • визначати місце розташування дитини;
 • підраховувати кроки;
 • вимірювати пульс;
 • здійснювати двосторонній зв’язок;
 • інформує, коли годинник злетів з руки, або був навмисно знятий

Актуально5 НАЙДОСТУПНІШИХ СМАРТФОНІВ

Функції та можливості smart baby watch різняться в ціновій межі, індивідуальних потреб та вподобаннях

Зараз асортимент смарт-годинників стає ширшим, а очі розбігаються від різноманіття кольорів та цінників. Який ж годинник обрати? В цьому ми зможемо дати поради, порівнюючи різні моделі та їх характеристики.

Годинник SMART BABY WATCH GPS-Q50

Представники цієї моделі цікаві яскравістю та порівняним різноманіттям кольорів. Популярність годинник почесно завоював як серед найменших користувачів, так і діток підліткового віку.

Характеристики моделі:

 • суцільний силіконовий корпус;
 • вбудований динамік;
 • мікрофон;
 • функція прийом дзвінків;
 • GPS;
 • кнопка SOS;
 • визначення точного розташування;
 • історія переміщень;
 • моніторинг сну тощо
часы с gps для детей, часы с gps трекером, смарт вотч, розумний годинник, smart baby watch q50, дитячі годинники на руку, gps браслет для дітей, gps tracker для дітей, gps для дітей

Пристрій дозволяє батькам прослуховувати звуки з мікрофона годинника. Є гаджети, що підраховують кількість пройдених кроків та затрачених калорій. Існують вологостійкі та протиударні моделі. На одній підзарядці прилад працює до чотирьох діб.

Про одну з таких моделей і поговоримо. 

СМАРТ-ГОДИННИК ДИТЯЧИЙ ELARI FIXITIME 2

Дана модель гідний представник свого функціонального сімейства та безумовно стане улюбленим аксесуаром вашого непосиди, дозволить використовувати розширений спектр можливостей для найтурботливіших батьків. Підтримує всі вищезазначені функції, а також має ряд переваг. Пристрій працює до 7 діб без підзарядки. Стійкий до вологи та пилюки, адаптується під особисті потреби кожного користувача: до прикладу, можна відключати трекер, коли дитина перебуває на уроках, для економії енергії та тривалішої роботи тощо. Щоб підкреслити індивідуальність свого малюка та прихильникам функціональності сучасних гаджетів, дана модель стане незамінною у Вашій турботі про дитину.

Смарт-годинник дитячий Elari FixiTime 2, smart baby watch

Цікаво знатиФАКТИ ПРО ФІТНЕС-БРАСЛЕТИ XIAOMI MI BAND

Зона дії дитячих годинників з GPS

Як і мобільні телефони, годинники працюють в зоні дії оператора SIM-карти. Нові моделі годинників облаштовані сенсорним екраном та GPS/GSM-модулем з уточненим позиціюванням через Wi-Fi. Це дозволяє знаходити дітей в місцях поганої доступності прийому GPS.

Крім визначення місцеперебування, розумний годинник має функцію «електронний паркан»: коли дитина виходить з попередньо визначеної батьками зони, годинник через повідомлення інформує батьків.

Переваги смарт воч перед смартфоном

Годинники-телефони з GPS-трекером легкі та портативні. Крім того, вони значно відрізняються від смартфонів, з їх допомогою можна визначити місцезнаходження дитини, їх неможливо залишити будь-де, загубити або вимкнути – в налаштуваннях передбачено відключення кнопки вимкнення на годиннику. З допомогою телефону можна слухати музику, грати ігри та зависати в Інтернеті, що відволікає від навчання. На дитячому годиннику з GPS немає ігор, музичного плеєра та Інтернет-браузера.

Корисна штучка? Тоді обирайте те, що допоможе піклуватись про малечу на відстані та стане стильним улюбленим аксесуаром юного шукача пригод: СМАРТ-ГОДИННИКИ (SMART WATCH) від MTA.UA (МУЛЬТИМЕДІА)!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.