2014-12-19

Як збільшити час роботи акумулятора без підзарядки?

Щоб акумулятори наших телефонів та планшетів служили якомога довше, варто дотримуватись декількох простих правил,  які допоможуть нам збільшити час роботи техніки без підзарядки.

Не допускайте повного розряду

Не допускайте, щоб заряд акумулятора Вашого телефону опустився до нуля. Літієві батареї створені для більш частої зарядки, тому якщо рівень їх заряду буде падати до нуля занадто часто - батарея може бути пошкоджена.

Висновок:  часті підзарядки суттєво продовжать термін служби батареї.

 

вимкніть вібро

Вимкніть вібросигнал на телефоні

Безумовно, вібросигнали надзвичайно зручні. Проте, кожна така вібрація - результат включення мікромоторчику, на роботу якого витрачається енергія.

Висновок: відключення вібро дасть Вам можливість скоротити розхід заряду пристрою.

 

 

 Зменшіть яскравість екрану Зменшіть підсвічування екрану

Якщо Ви проводите більшу частину Вашого часу в освітлених приміщеннях, то навряд чи Вам знадобиться виставлена ​​на максимум підсвітка екрану. Спробуйте знайти комфортний рівень яскравості, при якому інформація на екрані буде залишатися зрозумілою. У разі, якщо очікується довге знаходження у приміщенні, то для максимальної економії Ви можете встановити мінімальну інтенсивність підсвічування.

Висновок: налаштування підсвічування телефону в залежності від оточуючих умов і кількості світла допоможуть Вашій батареї прожити довше.

 

вимкнійть Bluetooth

Вимкніть вай фай

Вимкніть Bluetooth та Wi-Fi

Якщо Ви не використовуєте постійно пристрої, яким необхідна підтримка Bluetooth, до прикладу, ті ж Bluetooth-гарнітури, то просто вимкніть цю функцію. Те ж саме можна сказати і про Wi-Fi, GPS і інші функції, якщо вони є у  Вашому телефоні. 

Висновок: завдяки цим діям Ваш прилад працюватиме на 2-3 год довше.

 

 

Не встановлюйте живі шпалери Змініть живі шпалери на звичайні

Анімовані заставки є більш привабливими у порівнянні зі статичними, проте в плані ресурсів споживають значну частину енергії.

Висновок: відключивши живі шпалери, Ви помітите не тільки зниження витрат батареї, але і явне підвищення плавності і швидкості роботи телефону в цілому.

                     

 

Закривайте додаток, якщо ви його не будете використовувати Використовуйте додатки лише у разі необхідності

Якщо Ви не використовуєте додаток в смартфоні чи планшеті, то це не значить, що він не працює. Так, неактивні процеси практично не з'їдають ресурси системи, але крім самого додатка може бути активною одна з його служб, або додаток періодично синхронізує які-небудь дані. 

Висновок: завершіть роботу непотрібних додатків, - заряд батареї буде Вам вдячний.

Якщо ці поради вам не допомогли, тоді варто звернутися до нашого СЦ Мультимедіа.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.