2017-05-30

Як обрізати сім-карту в домашніх умовах

Обрізка сім-карти

Якщо купивши новий телефон, Ви на радощах приходите додому, відкриваєте коробку, ставите сім-карту і… помічаєте що сім карта завелика за розміром ніж потрібно.

У такому випадку не потрібно засмучуватись, не потрібно відразу йти в магазин, щоб вам її обрізали – Ви це зможете зробити вдома. В цій статті Ви дізнаєтесь як це можна зробити. Для початку потрібно дещо знати про сімки.

Сім-карти поділяються за розмірами на 3 типи:

Типи сім-карт

Тому перед тим, як сім-карту обрізати, потрібно визначити якого розміру вона повинна бути для Вашого телефону.

Також важливо: сімки можуть бути 8-канальні та 6-канальні. 8-канальні – старого формату і чіп в них великого розміру. Це означає, що такий чіп обрізати під нано-сім буде ризиковано, оскільки є ймовірність пошкодити сім-картку. У свою чергу, 6-канальні мають новий формат, менші за розміром, тому ризик зіпсувати сім-карту мінімальний, тим паче, що в разі пошкодження Ви завжди можете звернутись в офіс Вашого оператору зв'язку та замінити свою пошкоджену сімку зі старим чіпом, на нову мікро чи нано сім-карту, зберігаючи при цьому Ваш номер мобільного телефону.

Що ж, дізнавшись всі нюанси, переходимо до процесу обрізки сімки.

Нижче ми будемо показувати сімку зі старим 8-канальним чіпом та обрізувати її до мікро-сім формату. Застосовуючи ту ж саму схему Ви зможете обрізати 6-канальну сім-карту до нано-сім.

Крок 1: 

Для обрізки сім-карти нам потрібно підготувати будь-який гострий ніж, лінійку та олівець (добре заточений). Хмм.. начебто щось забув… аа, точно! Ще потрібні наші вмілі ручки.

Необхідні інструменти для обрізання сім-карти

Крок 2: 

На сім-карті робимо помітки за допомогою лінійки та олівця (розміри див. на перших картинках).

Помітки на сім-карті

Крок 3:

Обережно обрізаємо пластик навколо чіпу та вставляємо сім-картку в телефон. Ось ми й обрізали сімку. Це зайняло лише 5 хв. 

Обрізання пластику навколо чіпу

Якщо ж Ви не маєте змоги обрізати сімку вдома, то можете завітати в будь-який із наших магазинів MTA.ua (Мультимедіа), наші продавці обріжуть Вам сім-карту з радістю та безкоштовно.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.