2015-10-13

Як підключити ноутбук до телевізора

Як підключити ноутбук до телевізора

Вам зручно працювати за ноутбуком, часто полюбляєте блукати по просторах інтернету, використовуєте офісні програми, спілкуєтесь з друзями. Однак, що робити, якщо захочеться переглянути тільки-но завантажений фільм на великому екрані? Ця стаття саме для вас.

Виявляється, підключити ноутбук до телевізора зовсім просто. Для початку потрібно дещо знати.

Є два типи підключень:

  • провідне;
  • безпровідне.

Розглянемо кожне з них.

Провідне з’єднання

Провідне з’єднання найпростіше, всього декілька дій і ви переглядаєте довгоочікуваний фільм на великому екрані. Під’єднати ноутбук до телевізора можна за допомогою двох найбільш популярних і використовуваних кабелів: VGA і HDMI.

HDMI з’єднання

 

HDMI-кабель

 

Всі сучасні ноутбуки мають вихід HDMI, а телевізори - вхід HDMI. Використання даного типу з’єднання найкраще, воно дозволяє передавати зображення і звук,  без втрат якості. Для з’єднання за допомогою даного типу вам необхідно мати: ноутбук з виходом HDMI, телевізор з входом HDMI і сам кабель HDMI  потрібної довжини. Після підключення необхідно у меню телевізора (або спеціальної кнопки "source") вибрати тип джерела відеовиходу "HDMI". У вашому телевізорі може бути декілька портів HDMI, тому оберіть відповідний. На робочу столі клікніть правою клавішею миші і оберіть "розширення дисплею", біля поля "кілька дисплеїв" виберіть з випадаючого списку "дублювати ці дисплеї". 

VGA з’єднання

VGA з’єднання

VGA кабель призначений тільки для передачі відеосигналу. Вихід VGA є навіть у старіших моделей ноутбуків. Знайдіть на панелі телевізора вхід VGA, з’єднайте ноутбук і телевізор, повторіть дії описані для HDMI з’єднання. Радимо не використовувати кабель довший за 5 метрів, оскільки це значно знизить якість контенту який ви передаєте. Звук можна передати за допомогою мультимедійного кабелю 3.5 мм (папа) = 2XRCA (тюльпани).

Отже, ви можете самостійно підключити ноутбук до телевізора. Однак нам часто ставлять питання: "А як підключити ноутбук до телевізора без кабелів?". Зараз навчимось підключати ноутбук до телевізора без кабелів. 

Безпровідне з'єднання

Безпровідне з'єднання

Для того щоб налагодити передачу контенту без кабелів ваш телевізор має підтримувати технологію WiDi або Miracast (технологія яка здатна передавати контент через wifi без участі маршрутизатора). Більшість телевізорів від 2013 року підтримують дану технологію, потрібно тільки у налаштуваннях телевізора вибрати тип джерела відеовиходу - WiDi.  Ноутбук має бути обладнаний процесором Intel лінійки Core i3/i5/i7 і операційною системою Windows 8.1 або Windows 10. Далі все просто:

  • знаходимо в налаштуваннях ноутбука "Пристрої";
  • обираємо пункт "Передати на дисплей";
  • клікаємо по "Додати безпровідний дисплей";
  • чекаємо поки з’явиться телевізор і обираємо його для передачі контенту.

Єдиним мінусом даного з’єднання є передача контенту із затримкою, улюблену гру не пограєш, тому провідне з’єднання володіє більшою перевагою.

 

А як ви підключаєте ваш ноутбук до телевізора? Відповідь пишіть у коментарях.

Варто глянути: ЯК ОБРАТИ НОУТБУК? 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.