2015-09-28

Як підключити веб-камеру?

Як підключити веб камеру

Сьогодні кожен користувач мережі інтернет має безмежні можливості спілкування по відеозв'язку. Однак, як підключити куплену веб-камеру?

Всього декілька простих порад і ви зможете самостійно налаштувати куплений пристрій.
Отже, розглянемо все по-порядку. Знайдіть  на корпусі вашого ПК вільний USB-порт (роз'єм синього або чорного кольору). Підключіть кабель який виходить із веб-камери до вільного порту.

Вільні порти на вашому системному блоці
Якщо в комплекті з веб-камерою немає диска з драйвером, вам необхідно самостійно завантажити необхідний драйвер із мережі інтернет. Для цього необхідно знати модель купленої веб-камери. Робимо у одній із  пошукових систем відповідний запит (наприклад "скачать драйвер logitech hd c270"). Зазвичай необхідний вам драйвер буде на перших сайтах у пошуку. Переходимо на сайт, завантажуємо драйвер (обов'язково обираємо драйвер для вашої операційної системи). Запускаємо завантажений файл і проходимо всі кроки установки (ліцензійні угоди, опис). Після встановлення драйвера комп'ютер необхідно перезавантажити. 

Перевірка і налаштування веб-камери.

Після встановлення драйвера і перезавантаження комп'ютера ви можете перевірити успішне встановлення драйвера в систему. Для цього потрібно зайти в меню "Пуск" і ввести у меню пошуку запит "Управление компьютером", після цього відкрити вкладку "диспетчер устройств" і знайти у пункт "Устройства обработки изображений". Якщо ви успішно встановили драйвер, у відповідному пункті буде відображена ваша веб-камера. 

Веб-камера у диспетчері задач

В інструкції з веб-камерою виробники зазвичай вказують як налаштувати пристрій у відповідних програмах. Крім цього, деякі параметри можна налаштувати в спеціальних програмах, які використовують камеру (Skype, Viber та ін.) 

Ось перелік параметрів камери які можна налаштувати:

  • різкість;
  • яскравість;
  • контрастність;
  • фокус;
  • розмір зображення;
  • якість зображення.

Використання веб-камери.

Як включити веб-камеру? Якщо на пристрої є перемикач увімкніть його. Для перевірки коректної роботи веб-камери використаємо програму Skype. Перед використанням skype, вам потрібний обліковий запис для цієї програми, який можна створити безпосередньо у програмі. Відкривши вікно програми переходимо у вкладку "инструменты". Далі зі списку обираємо пункт "настройки", переходимо в пункт "настройки видео". Якщо у цьому пункті є зображення, ви успішно підключили і налаштували веб-камеру. Для повноцінного використання програм необхідний мікрофон. У більшості сучасних пристроях мікрофон вмонтовано у веб-камеру. Якщо ж у вашій веб-камері немає мікрофона, пропонуємо вам переглянути каталог з мікрофонами.

Є пару хвилин? Читайте статтю: Як вибрати веб-камеру? 

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.