2015-11-10

Як покращити якість сигналу Wi-Fi

Як покращити Wi-Fi сигнал

Уявіть ситуацію: ви прийшли пізно ввечері додому з роботи, зручно влаштувались у ліжку, взяли свій улюблений гаджет в руки, а сигнал Wi-Fi дуже поганий. Як результат, Ви тратите свій час і терпіння через низьку швидкість завантаження інтернет-сторінок. У вас часто бувають проблеми з прийомом Wi-Fi сигналу в домашній мережі? Розгляньте декілька практичних порад які допоможуть це виправити.

Розміщення

Якщо ви хочете кращий сигнал, розмістіть ваш маршрутизатор (пристрій який створює wifi-точку доступу і «роздає інтернет» на ваші пристрої) на відкрите, високе місце, без зайвих перешкод. Пам’ятайте, найкраще радіохвилі розходяться убік і вниз. Тому варто розмістити маршрутизатор на найвищій полиці. Направте антени перпендикулярно. Не кладіть маршрутизатор позаду різних побутових приладів (наприклад позаду телевізора). 

Перешкоди

Більшість маршрутизаторів передають сигнал на частоті 2,4 ГГц, тому не розташовуйте маршрутизатор поряд із приладами, які працюють на цій частоті (мікрохвильова піч, радіотелефон).

Перезавантаження маршрутизатора

Часто домашній маршрутизатор працює багато днів поспіль (його може перевантажувати велика кількість одночасно підключених пристроїв), тому варто час від часу його перезавантажувати.

Направлення сигналу маршрутизатора

Якщо вам потрібно збільшити якість і радіус дії маршрутизатора, можна зробити це зі звичайної фольги або алюмінієвої банки від коли. Всього за декілька хвилин, зі звичайної банки можна спорудити відбивач для антени маршрутизатора, що дасть можливість поліпшити якість прийому сигналу. Процес створення підсилювача. Щоб перетворити місткість від коли в відбивач для маршрутизатора, слід:

  • ​Промити банку від залишків вмісту;Напрямлений Wi-Fi сигнал

  • Відрізати верхню частину банки;

  • Нижню частину банки відрізати частоково;

  • Розрізати банку по вертикалі та повернути в стрічку півкругом;

  • Прикріпити стрічку дугою і покласти її на антену маршрутизатора;

  • Направити модифіковану стрічку, щоб вона направляла радіохвилі в потрібному напрямку.

​Підвищення якості сигналу маршрутизатора

Купіть нову, потужнішу антену для вашого маршрутизатора (якщо конструкція маршрутизатора дозволяє це зробити).

Ретранслятор

Якщо сигнал прийому все одно поганий, варто задуматись про ретранслятор (пристрій, який збільшує радіус дії Wi-Fi сигналу).

Відкрита мережа

Також на швидкість з’єднання впливає кількість підключених користувачів. Якщо ваша Wi-Fi мережа немає паролю, є ймовірність, що сторонні люди можуть користуватись вашою мережею. Для того щоб убезпечити себе, необхідно поставити надійний пароль зі слів і символів.

КОРИСНО: ЯК ПІДКЛЮЧИТИ НОУТБУК ДО ТЕЛЕВІЗОРА?

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.