2015-10-21

Як правильно чистити свій телефон?

як правильно чистити смартфон від бруду і бактерій

Певно ніхто ніколи не задумувався, наскільки багато мікробів може жити на поверхні вашого смартфону. Вчені довели, що кількість мікробів на поверхні телефону може бути у декілька разів більшою, ніж на поверхні кришки унітазу! Правда, цей факт вражає?!

На поверхні телефону мешкає 3100 - 3875 мікробів на один квадратний сантиметр, на сидінні вашого унітазу -190, кухонній стійці - 270, дверна ручка містить - 700 мікробів на один квадратний сантиметр.

Задумались? Ми порекомендуємо як безпечно очистити ваш смартфон.

Одразу попередимо! Не варто користуватись різними хімічними засобами (засіб для миття вікон, меблі та ванни). Користуючись такими засобами, ви ризикуєте пошкодити поверхню гаджету, можуть з’явитись плями та знизитись якість олеофобного покриття (спеціальне покриття екрану для відштовхування жирів від сенсорного екрану).

Найкраще використовувати звичайну воду, а для ганчірки прекрасно підійде мікрофібра. Не бажано використовувати інші ганчірки, оскільки Ви можете подряпати дисплей пристрою. Купити ганчірку для мікрофібри можна у будь-якому магазині із засобами для дому.

Спочатку протріть гаджет сухою ганчіркою. Потім злегка намочіть ганчірку, акуратно протріть поверхню телефону. Якщо є важкодоступні місця, візьміть ватні палички. Зробіть їх трішки вологими та продовжуйте чистку. Після чищення дайте телефону висохнути.

Якщо вода не видаляє важкі забруднення, можна скористатись спеціальними засобами для чищення.

засоби для чищення цифрової техніки

У комплектах для чищення є всі необхідні аксесуари: спеціальний спрей, мікрофібра, пензлик та замшева серветка, що є великою перевагою. За допомого флакона-розпилювача, розпиліть засіб з чистячою рідиною на поверхню мікрофібри та протріть поверхню телефону. За допомого пензлика, видаліть забруднення із важкодоступних місць. Аксесуари для чищення можна використовувати і для іншої персональної цифрової техніки.

Також всі поради можна використати  для чищення чохлів ваших мобільних телефонів, до речі, на них збирається не менше бактерій.

НЕ УПУСТІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЧИТАТИ СТАТТЮ:  ЧИ ВАРТО ВЗАГАЛІ КЛЕЇТИ ПЛІВКУ?

 

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.