2016-12-07

Як заряджати iPhone 7 і одночасно слухати музику

Недавно Apple відмовились від звичного для всіх 3,5 мм роз'єму. Багато користувачів обурені, оскільки тепер стало проблематично слухати музику і заряджати iPhone.

Після презентації iPhone 7 без 3,5 мм порту, виявилось, що багато людей полюбляють слухати музику одночасно підзаряджаючи смартфон. Частіше всього це відбувається в дорозі при підключенні AUX в автомобілі. Оскільки у iPhone 7 для зарядки і для виводу звуку використовується один і той самий порт, така можливість одразу стає проблематичною.

Використовувати смартфон разом з навушниками і зарядним кабелем чи зовнішньою батареєю у будь-якому випадку незручно як в домашніх умовах так і в поїздці.

Отже, ось поради, які повинні допомогти вирішити проблему.

1. Завчасно заряджайте свій смартфон перед виходом з дому:)

Часто ми використовуємо свій смартфон занадто інтенсивно: фотографуємо, переписуємось у соціальних мережах, читаємо різні статті в інтернеті і тому подібне. Через це батарея може розрядитись у найбільш незручний момент, тому носити з собою зовнішню батарею  розумне рішення. Завчасна підзарядка телефону найпростіше вирішення проблеми

Корисно: 5 речей, які необхідно знати при виборі павербанка

2. Використовуйте док-станції з роз'ємом Lightning для iPhone

Для одночасного прослуховування музики і підзарядки iPhone 7 вдома, ідеальним рішенням буде використання док-станції, яка має можливість підключати смартфон до зарядного блоку і має вихід на навушники 3,5 мм. Її також можна використовувати в дорозі, але це може бути не так зручно.

3. Починайте користуватись бездротовими навушниками

Якщо для вас проблема одночасної зарядки і прослуховування музики є дійсно актуальною, то найкраще одразу розглянути бездротові навушники і, можливо, назавжди відмовитись від дротів.

4. Не купуйте iPhone 7

Звичайно, цей телефон дуже гарний, з крутою камерою і оптимізованою iOS 10, але, якщо вам стає сумно від однієї думки про перехід з 3,5 мм на Lightning чи бездротові навушники, то відкладіть покупку iPhone 7. Через певний час на ринку з'являться різноманітні вирішення, набагато зручніші ніж ті, що є тепер. Якщо ви не готові зробити крок до безпровідного майбутнього, цей смартфон не для вас.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.