з 09:00 до 21:00

Столові ножі, виделки, ложки

Без столових приборів складно уявити святковий стіл або щоденний повноцінний прийом їжі. Ці вироби виконують важливу функціональну роль, тому найчастіше їх вибирають, орієнтуючись на зручність і практичність. Але не менш важливою є й естетична складова, щоб у разі необхідності красиво сервірувати стіл.

Що входить в набір столових приборів? 

Повний столовий набір для звичайного щоденного використання містить ложку, виделку і ніж. Для прийому гостей варто придбати до 16-ти таких наборів. Святковий варіант, окрім класичних виделки, ложки та ножа може містити салатну виделку, виделку для морепродуктів або риби; супову, чайну, коктейльну ложки; ножі для масла і стейка та ін. 

Матеріал столових приборів

Виробники створюють різноманітні моделі столових приборів і використовують для цього декілька відповідних матеріалів:

  1. Дерево. Дерев’яні прибори – екологічно чисте та функціональне приладдя. Властивості цього матеріалу забезпечують тривале використання навіть за високих температурних впливів. Прибори з дерева ідеально підходять для тефлонових поверхонь і не потребують додаткового догляду. 
  2. Нержавіюча сталь – один із найбільш безпечних матеріалів для виготовлення столових приборів. Елементи, що входять до складу сплаву не реагують на солі, кислоти, луги. Матеріал стійкий до корозії і механічних пошкоджень, демонструє унікальну міцність, має привабливий зовнішній вигляд. Крім того, аксесуари з нержавіючої сталі мають невисоку вартість, тому користуються попитом.
  3. Алюміній. Дещо втратив позиції своєї популярності через схильність до окислення, що є не надто корисним для здоров’я людини. Алюмінієві аксесуари швидко втрачають форму і колір, тому, попри невисоку ціну, цей матеріал майже вийшов з ужитку.
  4. Столове срібло. Срібні вилки і ложки виглядають красиво, підкреслюють високий статус господарів, які пригощають гостей за святковим столом і є предметом гордості власників. Але для щоденного використання прибори зі срібла не надто підходять, адже потребують особливо дбайливого догляду.
  5. Мельхіор. Ці вироби мають розкішний вигляд та відносяться до елітної категорії. Найчастіше їх купують не для особистого використання, а як цінний подарунок.

Дизайн столових приборів

Столові прибори можуть бути декоровані різноманітним способом. Вибір оздоблення цілковито залежить від стилю і уподобань власників. Комусь підходять аксесуари мінімалістичного дизайну, а хтось надає перевагу складному витонченому стилю із завитками та позолотою.

Окремо виділяється дизайн для дітей – із застосуванням зображень казкових героїв, квітів та яскравого забарвлення.

Найкращі ціни на набори столових приборів 

Розмаїття різних типів столових наборів дозволяє обрати максимально зручний варіант. Важливим фактором такої покупки є і ціновий діапазон.

Інтернет-магазин МТА пропонує кращі товари за вигідними цінами. Купити ложки, виделки, ножі та інші столові інструменти окремо та у вигляді набору  можна у нас від 53 грн. та насолоджуватись вишуканою атмосферою застілля у себе вдома.