з 09:00 до 21:00

Смартфони: Оперативна пам'ять - 2 ГБ

- 800 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴ Безкоштовна доставка
- 910 ₴
- 1216 ₴
- 500 ₴
- 300 ₴
- 300 ₴
- 590 ₴
- 100 ₴
- 100 ₴
- 100 ₴
- 400 ₴
- 400 ₴
- 400 ₴
- 140 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴
- 800 ₴
- 600 ₴
- 1000 ₴
Відгуки про товари

У порівнянні з іншими смартфонами невеликий телефон, зручно тримати в руці. Зовнішній вигляд гарний, інтерфейс. Телефон сам створює колажі з вашими фото та відео в одній тематиці. Відтворює ігри будь-якої продуктивності. Процесор відпрацьовує на ура!

user

Девайс просто супер. Після андроїду відчувається стабільність прошивки. Зручні розміри, хороша камера, все супер.

user

Покупкою задоволений. Гарний та якісний телефон.

user

Дякую менеджерові Дмитрук за професійне обслуговування замовлення! Запропонував вигідні умови придбання та налаштував в смартфоні все, що необхідно. Буду вас надалі рекомендувати, так тримати!

user

Тяжелый смартфон, что является показателем высокого качества. Имеет умеренную тяжесть, но мне приятно его держать в руке. Очень удобен . Могу долго и мучительно расписывать о качестве камеры, скажу так, топ! Даже в флагманах за высокие деньги, такого качества нет !

user

Чудовий телефон, особливо якість знімків. Не писатиму більше, адже є безліч оглядів. Магазин відпрацював швидко і я отримав замовлення у кращому вигляді, плюс на місці взяв усі необхідні розхідники. Я дуже задоволений та рекомендую як телефон, так і магазин.

user

В порівнянні із 13 - важчий на декілька грамів, але комфортно тримати в руці. На сонці та під різними кутами екран добре видно, зі всіма функціями справляється вдало. Новий виріз гармонічно виглядає, повністю оновлені анімації (включаючи - відключення airpods, вх. виклику тощо).

user

Чудове придбання, подарунок дуже сподобався дочці. Радість для всієї сім`ї! Дякую Вам!

user

Телефон купувала на подарунок. Чоловік дуже задоволений. Швидко працює, камера вогонь. Незвичайний колір. Покупкою задоволені.

user

Пишу прямо з девайсу. Чудова річ. Глюків та тормозів нема, софт залив за пару хвилин. Все літає. Беру сігму вже багато років, не шкодую. Брав перед цим Нокіа G11 у серпні - безславно вмерла, гроші на вітер. PQ 18 не важка, якщо у вас звісно руки є і ви не поц. Батарея тримає гарно, інтерфейс юзер френдлі. Раджу.

user