Мобільний телефон Nokia 210 Black

Код товару: 001-33653
Інші кольори цієї моделі
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
1319 грн

Схожі Телефони та Смартфони

Особливості Nokia 210:

  • 2,4-дюймовий дисплей
  • Зручна Qwerty-клавіатура
  • Дві SIM-Карти
  • Персоналізована гаряча клавіша
  • Функція «Slam» для обміну мультимедійним контентом
  • Браузер Nokia Xpress для зручної роботи в мережі Інтернет
 

Завжди у курсі подій

З мобільним телефоном Nokia 210 дізнаватись про останні події з життя друзів надзвичайно просто. Тому Ви з легкістю можете підтримувати зв’язок з ними за допомогою спілкування у чаті, обміну контентом у соціальних мережах та можливості підтримки девайсом одразу двох SIM-карт. Тим паче, що Вам не потрібно вимикати гаджет, щоб їх переключити. Вибір потрібної Вам SIM-карти здійснюється завдяки функції Easy Swap. Поєднуйте вигідні тарифи мобільних операторів та насолоджуйтесь спілкуванням з тими, кого любите.

 

>Бездоганні знімки

Зберігайте неповторні моменти Вашого життя з камерою мобільного телефону Nokia 210. Для більшої зручності користування використовуйте вбудовані голосові конструкції, які підкажуть Вам, які кроки необхідно зробити для того, щоб отримати ідеальний автопортрет. Моментально відправити щойно отримане зображення Вашим друзям, Ви можете за допомогою декількох швидких дотиків, таким чином фото прямо з камери відправляється у Facebook, Twitter чи інші соціальні мережі за потрібним Вам призначенням і без зайвих зусиль.

 

Надшвидкий інтернет

З точкою доступу до Wi-Fi здійснювати веб-серфінг в мережі Інтернет суцільне задоволення. Швидке завантаження потокових відео з Youtube та перегляд цікавих веб-ресурсів урізноманітнять Ваше дозвілля. А повеселити друзів та обмінятись з ними сайтами, які Вам сподобались, Ви можете з допомогою соціальних мереж, - і все це лише на відстані Вашого дотику до мобільного телефону Nokia 210.

 

Зручний обмін даними

Вам більше не потрібно витрачати час на очікування передачі даних між Вами та іншими користувачами. Обмін необхідною інформацією з мобільним телефоном Nokia 210 відбувається миттєво завдяки функції Slam. І для цього не потрібні додаткові налаштування, - просто виберіть підключення з іншим телефоном, натисніть на Slam і передача мультимедійного контенту розпочнеться у цю ж мить.

 
4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Мобільний телефон Nokia 210 Black

Вiдгуки про Мобільний телефон Nokia 210 Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Мобільний телефон Nokia 210 Black

Знятий з виробництва
1319
Повідомити коли з'явиться