Смартфон Nokia 625 Lumia White

Код товару: 001-35608
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
2144 грн

Схожі Телефони та Смартфони

Відмінна деталізація

Надаєте перевагу кожній деталі? Отримуєте задоволення від роботи з великим екраном мобільного телефону? Тоді смартфон Nokia 625 Lumia саме для Вас! Діагональ 4,7 дюйми забезпечить Вам відмінне сприйняття інформації з дисплею Вашого мобільного пристрою. Не обмежуйте себе! Працюйте з додатками, фотографуйте, переглядайте відео – більший простір для відображення вмісту екрану захопить Вас з перших же хвилин використання мобільного телефону Nokia 625 Lumia.

 

Лаконічний дизайн

Надаєте перевагу класичним стриманим лініям в дизайні мобільних телефонів? Тоді Nokia 625 Lumia однозначно прийдеться Вам до смаку! Єдиний моноліт девайсу в поєднанні з плавними формами та незвичайною напівпрозорою панеллю надзвичайно приємно тримати у руці. Гаджет представлений у декількох кольорових рішеннях, яке завжди можна змінити по Вашому бажанню.

 

Розумна камера

Якщо Ви любите фотографувати, то Nokia 625 Lumia Вам у цьому ідеальний помічник. Пристрій оснащений по справді розумною камерою, яка надає широкий спектр можливостей для обробки фото. Ви можете обирати різноманітні режими зйомки, передавати рух у динаміці, надавати глибину об’єктам зйомки, на яких Ви фокусуєтесь, видаляти непотрібні елементи знімків та обирати найгарніші посмішки. З мобільним телефоном Nokia 625 Lumia, створення ідеальних фотозображень стає справжнім захоплюючим процесом, відриватись від якого не хочеться ні на хвилину!

 

Зручне керування

Управляти мобільним телефоном ще ніколи не було так просто. З платформою Windows Phone 8 Ви завжди у курсі подій того, що відбувається довкола. Головний екран смартфону виводить живі плитки необхідних Вам програм, які миттєво оповіщують Вас про останні оновлення від друзів чи цікавих Вам сервісів. MS Office, Outlook та 7 Гб пам’яті на хмарному сховищі OneDrive дозволять Вам з користю для себе працювати не тільки вдома, але і поза ним. Мобільний телефон Nokia 625 Lumia – це Ваш надійний помічник на всі випадки життя.

 

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Смартфон Nokia 625 Lumia White

Вiдгуки про Смартфон Nokia 625 Lumia White

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Смартфон Nokia 625 Lumia White

Знятий з виробництва
2144
Повідомити коли з'явиться