з 09:00 до 21:00

Телефони та смартфони: серія - samsung galaxy s21 plus

Відгуки про товари

Камера краща ніж в мого минулого телефона. Мені в роботі постійно потрібна камера, заряд батареї тримається до кінця дня.

user
user

Айфон прекрасний і відносно недорогий. Замовила в якості подарунка для чоловіка. Йому сподобався. Каже що батарея тримає добре. Дякую МТА

user

Телефоном цілком задоволений, але батарея це щось!!! в режимі очікування сідає просто жесть! у вечері знімаю з зарядки 100% в ранці беру в руки вже 80% при цьому все в ньому виключене!

user

Хороший телефон. Купив на заміну 12. З продажем старого вийшло 20к. Вважаю, що завдяки ціні на старі девайси Apple, розмови про завищення ціни відходять на другий план.

user

прекрасный айфон, лучше чем моя 10-ка точно. Спасибо за быструю доставку

user

Перешел с 12 про Макс , телефоном очень доволен , динамик айленд это стоит с чем-то ) не ожидал , что такой крутой будет , камера тоже значительно лучше стала ) в остальном ничего такого ))

user

Як для моїх потреб,то супер телефон,ще й за таку ціну).Великий екран,яскраві кольори,голосний динамік(це для мене болюча тема,бо мая моторола дуже тихо звучала

user

Порівнюючи з iPhone XR відразу впадає у вічі 120ГЦ, і насиченість кольорів OLED. Always on Display цікава штука замінює годинник на тумбочці. Камеру ще треба тестувати, але нічна зйомка і телевізор приголомшливі.

user

Порадувала себе покупкою смартфона oneplus. У руці тримати зручно, не вислизає, стильний дизайн і пам'яті достатньо для ефективної і якісної роботи смартфона. За час використання жодних проблем не виникало, працює спритно. Камера робить чудові знімки, ігри тягне добре. Модель чудова, рекомендую!

user