з 09:00 до 21:00

Телефони та смартфони: виробник - samsung, серія - samsung galaxy g990 s21 se

- 4500 ₴ Подарунок
- 4500 ₴ Подарунок
- 4500 ₴ Подарунок
- 4500 ₴ Подарунок
- 4500 ₴ Подарунок
- 4500 ₴ Подарунок

Відгуки про товари

Камера краща ніж в мого минулого телефона. Мені в роботі постійно потрібна камера, заряд батареї тримається до кінця дня.

user

Телефон покупался жене в подарок, вполне себе рабочая лошадка, помещается в кармане. Камера крутая. Памяти хватает "за глаза", проц тоже очень годный. В общем хороший телефон

user

Доброго дня! Телефон замовляла 16.11.22. Отримала, все працює. Єдине що смутило, не було захисту телефону під час транспортування. Коробка з телефоном була просто в плівці-пакеті Нової пошти. Можна було б замотати його в плівку з пухирцями. Також сама коробка телефону вже була відкрита, бо дві наклейки по боках були вже розрізані.

user

Айфон прекрасний і відносно недорогий. Замовила в якості подарунка для чоловіка. Йому сподобався. Каже що батарея тримає добре. Дякую МТА

user

Телефоном цілком задоволений, але батарея це щось!!! в режимі очікування сідає просто жесть! у вечері знімаю з зарядки 100% в ранці беру в руки вже 80% при цьому все в ньому виключене!

user

Хороший телефон. Купив на заміну 12. З продажем старого вийшло 20к. Вважаю, що завдяки ціні на старі девайси Apple, розмови про завищення ціни відходять на другий план.

user

прекрасный айфон, лучше чем моя 10-ка точно. Спасибо за быструю доставку

user

Перешел с 12 про Макс , телефоном очень доволен , динамик айленд это стоит с чем-то ) не ожидал , что такой крутой будет , камера тоже значительно лучше стала ) в остальном ничего такого ))

user

Як для моїх потреб,то супер телефон,ще й за таку ціну).Великий екран,яскраві кольори,голосний динамік(це для мене болюча тема,бо мая моторола дуже тихо звучала

user

Відсутній стандартний роз'єм для навушників

user