Товари бренду Samsung

З часу заснування Samsung Electronics у корейському місті Сувон 1969 року компанія стала глобальним лідером в області інформаційних технологій. Ідеал бренду Samsung «Accelerating Discoveries and Possibilities», що в перекладі на українську мову «Прискорюючи відкриття та можливості». І весь світ в цьому переконався. Шалені можливості нових моделей смартфонів Galaxy, надзвичайно якісне зображення телевізора Smart TV, нереальні відчуття від окулярів віртуальної реальності VR, звук у навушниках від якого пробирає дух Level U, розумні девайси, які думають про тебе і за тебе.

Все це техніка Samsung.

Відмовившись від ідеї масового виробництва невисокого бюджетного рівня якості і зосередивши сили компанії на створенні та виробництві високоякісної продукції, компанія Samsung створює інноваційну продукцію, що випереджає ринкові тенденції. На даний момент, цифрова техніка Samsung існує по принципу «ціна та якість».

Наш інтернет магазин MTA.UA пропонує широкий вибір пристроїв Samsung для вашого дому, телевізори, монітори, засоби для мобільного зв`язку: смартфони, планшетні ПК, сучасні технологічні новинки: окуляри віртуальної реальності, смарт-годинники та фітнес-браслети. Samsung допомагає втілити спосіб життя майбутнього – життя у світі, що наповнене інтелектуальними пристроями. Основна область для інновацій - це сфера пристроїв для підвищення якості життя, плюс гармонійним дизайном.

MTA.UA – широкий вибір високоякісної техніки Samsung. Також Ви отримуєте офіційну гарантію від одного року з моменту покупки. Доставка здійснюється в будь яке місто України (Суми, Одеса, Дніпро, Луцьк, Тернопіль, Рівне,Ужгород та інші міста).