Товари бренду XIAOMI

Статті

xiaomi

Як відрізнити оригінал Xiaomi Mi Power Bank від підробки

Читати
xiaomi

Як перевірити оригінальність вашого смартфона Xiaomi

Читати

Xiaomi – компанія унікальна. Вона працює не так, як більшість китайських брендів електроніки: у них є філософія дизайну, стандарти виробництва, свій власний інтерфейс для Android, топові технології.

Xiaomi в ТОП 3

Компанії подібні Xiaomi – ковток свіжого повітря на ринку смартфонобудування, здорова конкуренція світовим брендам. Xiaomi – виробник «номер 3» у світовому рейтингу компаній, що займаються виробництвом смартфонів, по підсумках продажів компанія уступає лиш тільки Apple і Samsung.

Чим Xiaomi відрізняється від інших виробників смартфонів – це перш за все прагнення конкурувати по рівню технологічності з такими лідерами як Apple чи Samsung. Всього за шість років компанія Xiaomi зі звичайного стартапа перетворилась в одного із лідерів по виробництву смартфонів. Вона покриває потреби і бюджетного сегменту ринку і більш дорогі ніші.

Також компанія Xiaomi виробляє планшети під назвою MiPad, WiFi-роутери – MiWiFi, смарт телевізори MiTV, портативні акумулятори MiPower Bank, фітнес трекер MiBand, екшн камеру Yi Action Camera та інші корисні та круті гаджети.

Із інших аксесуарів, які не є основним профілем компанії варто виділити портативну Bluetooth – колонку Xiaomi MiFa і Little Cannon, а також тестер води Mi TDS Pen.

Навушники Xiaomi Pistons були настільки хороші для своєї ціни, що навіть з`явились підробки на них, що в наш час вважається знаком якості.

Xiaomi - вбивця конкурентів.

Тепер Xiaomi вирішила напряму конкурувати з американською корпорацією Apple, представивши суспільству, по суті, клон лептоп MacBook Air.

Смартфони Mi схожі на iPhone не тільки інтерфейсом, але й корпусом. Певно, не варто говорити про пряме «копіювання», але в даному випадку китайці поступили досить розумно, взявши за основу найпопулярніший смартфон світу і створивши на його основі свій продукт.

Також компанія Xiaomi випустила власну екшн камеру Yi, яка позиціонується як вбивця GoPro. За свою ціну і якість зйомки, камера стала дуже популярна на світовому ринку.

Інженери Xiaomi здивували всіх , випустивши електробайк YunBike.

Xiaomi - компанія велика, успішна, швидко розвивається і дуже амбіційна.

Інтернет магазин MTA.UA пропонує своїм клієнтам купити техніку Xiaomi по вигідній ціні. Також Ви отримуєте гарантію протягом одного року з моменту покупки. Доставка здійснюється в