з 09:00 до 21:00

Товари для годування

Дитячий посуд має бути не просто яскравим і гарним, його виготовляють спеціально для малюків – безпечним, функціональним і зручним.

Доглядати за товарами для годування малюків не так складно, як може здатися на перший погляд. Відразу після покупки посуд потрібно простерилізувати, а після кожного використання – ретельно помити із застосуванням безпечних миючих засобів або зовсім без них, насухо витерти мініатюрні тарілки і чашки. Зберігати ж посуд для дорослих і дітей краще окремо.

З якого матеріалу зроблений дитячий посуд 

  • Харчовий пластик – найпопулярніший матеріал, який використовується для виробництва дитячого посуду. Він легкий і стійкий до пошкоджень. Проте, важливо уважно перевіряти маркування пластикового посуду – щодо якості, відсутності токсинів, безпечності його нагрівання тощо.
  • Скло і кераміка – безпечні матеріали, проте дуже тендітні і крихкі. До того ж, скляний та фарфоровий посуд швидко і сильно нагрівається, тому його краще обирати для дітей старшого віку.
  • Емаль – матеріал практично повністю інертний, в ньому можна готувати і кислі страви, і молоко, що дає лужну реакцію. Емальований посуд – безпечний посуд для дітей. 
  • Силікон – сучасний матеріал, який вважається безпечним, адже використовується навіть у медицині. Проте, тут можуть виникати питання до барвників і можливості нагрівання.
  • Бамбук – натуральний матеріал, який не вбирає і не виділяє запахів. Він ударостійкий і легкий, має цікавий дизайн і кольорове забарвлення. Бамбуковий посуд має антибактеріальне покриття та здатныстьий повністю розкладатися у навколишньому середовищі.

Матеріали які шкодять здоров'ю

Меламін – шкідливий для здоров'я дитини матеріал. Цей легкий пластик візуально нагадує порцеляну та має біле забарвлення. Він не б’ється, має яскраві малюнки і привабливий дизайн. Та небезпека меламіну – в його токсичності. При контакті цього посуду з водою та його нагріванні, в їжу потрапляє формальдегід. Шкідлива ресовина діє поступово та може спровокувати алергію, захворювання верхніх дихальних шляхів тощо. Тож годувати дитину з цього посуду точно не варто.

Алюмінієвий і мідний посуд, під дією лужного чи кислотного середовища, можуть виділяти в їжу частинки металів. Якщо готувати продукти в такому посуді впродовж тривалого часу – можна отримати отруєння алюмінієм або патиною.

“Підводні камені” безпечної кераміки – яскравий розпис акриловими фарбами із вмістом свинцю, нікелю та міді.

Дизайн посуду для дітей і вік для використання

Виробники представляють величезний асортимент товарів для годування дітей. Їх дизайн залежить від віку, статі і вподобань маленьких користувачів.

  • з 1 місяця – пляшечки, набори для годування немовлят, контейнери для зберігання грудного молока
  • з 12 місяців – чашки-непроливайки, чашки з трубочкою, глибокі тарілочки, набори столових приборів, термочашки, пляшечки.
  • 2-3 роки – плоскі та глибокі тарілки, склянки, чашки з носиком, пляшечки для води та ланчбокси.

Найкращі ціни на посуд для малюків

Ціна на дитячий посуд залежить від багатьох факторів. Чашки і тарілки повинні бути яскравими і привертати увагу малюка, заохочувати ними користуватися. У той же час, посуд не має відволікати дитину від їжі. Буде не зайвим, якщо обрані предмети можна мити в посудомийній машині або розігрівати в мікрохвильовій печі. 

На сайті МТА можна купити товари для годування дітей за вигідною ціною від 55 грн. TRAMONTINA, LUMINARC, Tefal, Avent, Nuvita та інші виробники представлені в нашому інтернет-магазині розмаїттям моделей.