забирай за пів ціни
гарантовані -50% знижки на останні моделі
до 31.03.23
з 09:00 до 21:00
Бездротова тривожна кнопка Ajax Button чорна
Бездротова тривожна кнопка Ajax Button чорна
859

Бездротова тривожна кнопка Ajax Button чорна

В наявності
Код: 254045

В подарунок - Подарунок на 100 грн

З 9 березня по 31 березня
859 грн
Обраний колір: Black

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 6 місяців
Опис

Ajax Button — бездротова тривожна кнопка/пульт керування розумним домом.

Режим тривоги
Натисніть на тривожну кнопку, щоб миттєво викликати патруль охоронної компанії на допомогу й сповістити всіх користувачів системи про небезпеку.

Режим керування
Гасіть світло, вмикайте побутову техніку, опускайте ролети або відкривайте ворота одним натисканням. Button завжди під рукою.

Здійме тривогу
Заміський будинок. Господарів будить дзвін розбитого скла та незнайомі голоси. Вони не хапаються за біту, а зачиняють щільніше двері та натискають на тривожну кнопку. Нехай злодіїв схопить патруль охоронної компанії.

Викличе підмогу
Охоронник патрулює ділянку. Злодій крадеться ззаду, закриває рот і не дає покликати на допомогу. Навіть у такій ситуації патрульний натискає на тривожну кнопку та викликає підкріплення.

Запобіжить пограбуванню
Грабіжник вимагає скласти гроші в пакет. Продавець не пручається й відкриває касовий апарат. Непомітно натиснувши на тривожну кнопку, він здіймає тиху тривогу. Злодій не залишить крамницю з грошима.

Захистить дітей
У двері подзвонили, вимагають упустити. Діти вдома самі. Вони знають, що незнайомим відчиняти не можна, і натискають на тривожну кнопку. Ajax вмикає сирену, попереджає батьків і охоронну компанію.

Без випадкових тривог
Завдяки продуманому дизайну Ajax Button не спрацює, навіть якщо на неї сісти або лягти. А для додаткового захисту від помилкових тривог кнопку можна настроїти на спрацьовування за подвійним або тривалим натисканням.

Гарантовано доставляє тривогу
Button передає сигнал хабу через двосторонній радіопротокол Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіодом, що команда доставлена. Jeweller захищає дані, що передаються шифруванням, і запобігає підробленню пристрою. У разі створення перешкод або в разі спроби глушіння система Ajax переходить на вільну радіочастоту, сповіщаючи вас і охоронну компанію про ситуацію.

  • Діяльність сигналу до 1300 м
  • Підтвердження доставки команди
  • Шифрування модифікованим AES-алгоритмом
  • Радіочастотний хопінг

Під'єднується за хвилину
Проскануйте QR-код, використовуючи застосунок Ajax — кнопка під'єднана до хабу. Після цього ви можете причепити її на брелок для ключів, повісити на шию або приклеїти в будь-якій точці дому, офісу чи крамниці на комплектний двосторонній скотч.

  • 1. Проскануйте QR-код
  • 2. Назвіть кнопку
  • 3. Тримайте під рукою
Бездротова тривожна кнопка Ajax Button чорна
Бездротова тривожна кнопка Ajax Button чорна

859