Корисно

Як захистити свій смартфон? Тест на міцність.
Категорія: Корисно Коментарів: 0
Усі знають приказку: “Бережи, як зіницю ока!”. Ще здавна люди берегли свій зір, як могли. Зокрема, у давнину очі воїнів захищали металеві забрала. Сучасні засоби зв’язку також є своєрідними “очима”. За їхньою допомогою людина бачить увесь світ. Але ці електронні пристрої також потребують захисту, який убереже їх від пошкодження. У ролі “забрала” у цьому випадку виступає захисне скло.
Не дай замерзнути цифровому другу
Категорія: Корисно Коментарів: 0
У холодну пору року ми дістаємо з шафи теплий светр, черевики, рукавиці та всіляко дбаємо про свій затишок. Не дивно, що і наша техніка потребує додаткової уваги. Якщо Ви часто берете із собою ноутбук, планшет чи фотоапарат, дізнайтесь про те, як вони переносять зиму.
Periscope: нехай світ побачить те, що бачиш ти
Категорія: Корисно Коментарів: 0
Ділитися побаченим зі своїми друзями, або ж поглянути на світ очима незнайомої людини тепер можливо за допомогою Periscope. Як встановити собі додаток і як користуватися ним - читайте у статті. 
Куди здавати батарейки на утилізацію?
Категорія: Корисно Коментарів: 0
Наші сонячні вітання всім-всім-всім! Ви помітили, скільки зараз з’явилося реклами на тему життя в еко-стилі, тобто, так, щоб мінімізувати свій негативний вплив на природу? Чесно кажучи, така тенденція, покликана стимулювати людей берегти навколишнє середовище, що є дуже добре. Щоправда, в реаліях нашої країни активних зрушень на цьому фронті досі не особливо видно, хоча давно пора. І мова зараз не йде про якісь глобальні заходи, адже досить почати з малого – сортувати сміття і викидати пластикові пляшки в спеціальні урни.
Як покращити якість сигналу Wi-Fi
Категорія: Корисно Коментарів: 0
Уявіть ситуацію: ви прийшли пізно ввечері додому з роботи, зручно влаштувались у ліжку, взяли свій улюблений гаджет в руки, а сигнал Wi-Fi дуже поганий. Як результат, Ви тратите свій час і терпіння через низьку швидкість завантаження інтернет-сторінок. У вас часто бувають проблеми з прийомом Wi-Fi сигналу в домашній мережі? Розгляньте декілька практичних порад які допоможуть це виправити.
ТОП 6 універсальних ноутбуків
Категорія: Корисно Коментарів: 0
Заплутались із сотнями незрозумілих характеристик ноутбуків? Хочете обрати універсальний ноутбук, який підійде для вирішення найрізноманітніших задач? Спеціально для вас, ми підібрали  універсальні ноутбуки, про які ми розповімо в цій статті.
Показано 1 по 6 із 37 (всього сторінок: 7)