10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Відеокарти

- 12300 ₴
- 7000 ₴
- 6600 ₴
- 8000 ₴
- 4000 ₴
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
+1
Безкоштовна доставка
+1
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

ну солидная контора, за чем писать 40000 тис цена была, а сейчас 33000, ......за 40000 3060??? никогда таких цен не было, введите модель на хотлайне и посмотрите динамику цен, даже у офф представителей нет таких и не было, понятно что перекрываете ценой безпроцентный кредит от моно и привата, пусть клиент переплачивает, и риски по гарантии, всегда крайний клиент.....но фокстрот по лучше, перед черной пятницей фоткаю в магазе цены и потом когда скидки, резко все подорожало на 150-200% и потом пишут акиция и стявят ценник дороше чем был на 1000-2000 ...это просто не уважение к вашим клиентам

user

Советую брать другую модель 3060, здесь мощный поток воздуха от кулеров, но само охлаждение вызывает много вопросов.Температура в закрытом корпусе с 3 кулерами достаточно высокая 76+ и тротлит частоты, память греется до сотки.

user

Взял карту, буквально через 4 дня начали подтикать термопрокладки (обнаружил на корпусе следы силиконового масла). Временно вылечил увеличив обороты вентиляторов. По умолчанию карта настроена на тихую работу и при нагрузке ее практически не слышно, но и нагрев 73-75 гр. на ядре. При этом в самой горячей точке было 90 гр. Увеличил обороты до 70 %. Температура ядра стала 65 гр, а самой горячей точки - 80гр, что считаю отличным результатом. Теперь по играм. У меня FHD разрешение монитора и на нем практически во всех играх фпс зашкаливает (выше 100), в киберпанке на впечатляющих настройках 50-60фпс с включенным длсс баланс и включенными везде лучами. Во время езды на машине случаются просадки до 40 фпс. По майнингу, карта с урезаным хешрейтом на эфире максимум 35мх, на вороне - 23-24мх, на ерго 102,5 причем нужно долго подбирать правильные настройки. С учетом ее цены брать только для игр бессмысленно ( аналог 2070 супер по производительности которая стоила 14000грн год назад). Для работы вариант неплохой.

user

Супер холодна карта https://www.youtube.com/watch?v=7NDplYWp5rc

user

Відеокарта – важливий елемент структури комп’ютера, від якого залежить рівень продуктивності і можливості дисплея під час перегляду відео, ігор чи роботи з графікою. 

Основні компоненти відеокарти  

Відеопідсистема комп'ютера складається з таких елементів:

  • Друкована плата. На ній розміщені провідники, які забезпечують передачу даних.
  • Шина підключення. Призначена для обміну інформації між відеокартою та материнською платою.
  • Графічний процесор. Основне призначення полягає у виведенні інформації на монітор.
  • Відеопам’ять. Оперативна пам’ять відеопідсистеми ПК, яка відповідає за інформацію на екрані. 
  • Відеоконтролер. Формує початковий сигнал, який потрібен для передачі даних.
  • ROM. Мікросхема, яка відповідає за синхронізацію внутрішніх складових відеопроцесора.
  • Вивідний інтерфейс. Забезпечує передачу даних від відеокарти до дисплея. Для оптимальної роботи рекомендуємо використовувати цифровий перетворювач (HDMI).
  • Система охолодження. Призначена для виведення тепла від відеопроцесора та інших складових.

Найбільш важливі характеристики 

Найважливішим критерієм для вибору відеокарти є її технічні характеристики:

  • Тактова частота – визначає максимальний обсяг роботи, яку процесор виконує за одиницю часу. Чим вищим є цей показник, тим краща продуктивність гаджета. Оптимальні параметри для якісної роботи ПК варіюються від 965 до 1532 МГц.
  • Кількість блоків-шейдерів. Вони відповідають за можливості відеокарти обробляти графічні дані та поділяються на 3 типи: піксельні; графічні; верхові. Для найбільш оптимальної роботи потрібно щонайменше 5 блоків кожного виду.
  • Тактова частота пам’яті, адже чим вища частота, тим швидшою буде продуктивність відеопідсистеми пам’яті. Оптимальні показники варіюються від 5000 до 10000 МГц.
  • Ширина шини пам’яті – важливий показник разом із тактовою пам’яттю. Відповідає за кількість інформації, що передається за одиницю часу з відеопам’яті у відеопроцесор і назад. Ця цифра прямо впливає на продуктивність відеопідсистеми та становить у сучасних відеокартах: для бюджетних – 64 або 128 біт; для карт середнього рівня – 128 або 256 біт; для найдорожчих High-end відеокарт – від 256 до 512 біт.
  • Система охолодження. Зі зростанням навантаженості на відеопроцесор, його температура постійно зростає. Це може призвести до пропуску тактів, деформації деталей комп’ютера чи їх згоряння. Ефективна система охолодження дозволяє уникати таких нюансів і створює зону комфорту в районі розташування відеоприскорювача.

Як вибирати відеокарту?

Відеокарта відповідає за можливість відтворення обраної гри, комфортний перегляд фільму зі спецефектами, роботу з графікою і виконання інших завдань, пов'язаних з обробкою графічних даних. 

Щоб якісно обрати необхідну модель цього елемента комп’ютера, варто визначитись зі сферою її використання. Адже для роботи з документами і таблицями, веб-серфінгу, перегляду серіалів вистачить звичайної інтегрованої відеокарти (вбудованої в процесор). А дизайнерам, професійним геймерам, фахівцям, які працюють з програмами для обробки відео – необхідна якісна і продуктивна дискретна відеокарта  для розширення можливостей графіки.   

Кращі ціни на відеокарти

В інтернет-магазині МТА представлені відеокарти від провідних виробників, що враховують різноманітні потреби і вподобання. А наші менеджери допоможуть обрати модель з оптимальним балансом ціни й функціональності.