gerb ПРАЦЮЄМО В БЛЕКАУТ
Відповідаємо одразу
Відправляємо замовлення вчасно
з 09:00 до 21:00

Зовнішні жорсткі диски

Відгуки про товари

Класно працює, покупкою задоволений! Дуже вигідна покупка!

user

Замовляв тут майже 2 роки тому. Працює без нарікань. Все гуд)

user

Более/менее работает. Вместительный (2 Тбайта). Симпатичный внешний вид. Используется как файло-помойка.Внутри HDD - TOSHIBA MQ04ABD200. Тихий, слабо греется. На корпусе красный диод, не яркий, что очень хорошо, не бросается в глаза.Гарантия 3 года. В общем пользоваться можно.

user

внутри тошиба с буфером 128мб. скорости 140-130мб/спри первом же подключении вин10 выдал типа с устройством обнаружены неполадки,проверить для устранения хотя винт определялся и нормально записывался ,а кристал диск и виктория не находили проблем. но ошибка постоянно появлялась.и я его решил форматнуть -это заняло около 6 часов.. после этого ошибка исчезла. работает отлично,но главное в таких вещах надежность, посмотрим...

user

Довіряю цій марці, досі не було жодних розчарувань

user

Пользуюсь уже больше года. Хороший хард для фильмотеки. Свои функции диск выполняет хорошо

user

Скорость записи и чтения, как для HDD очень хорошая. У меня CrystalDiskMark показывает скорость чтения 134 MB/s, запись 128 MB/s. Меня это полностью устраивает. Работает тихо. Использую его как резервную копию файлов с основного SSD. В компе стоит SSD тоже на 1 TB. Именно поэтому для резервного копирования брал HDD, так как цена HDD в 2,5 раза ниже, чем внешний SSD аналогичного объема. А скорость копирования файлов для меня не критична, так как пока создаётся резервная копия, я спокойно продолжаю работать за компом.

user

Замовив з другом у вас по 1 харду, прийшли в указаний час, замовляли по дуже привабдивій ціні (найдешевша на українському просторі була), повезло що встигли замовити, так як їх вже не залишилось більше) дякую за швидкість і низькі ціни!! 5 зірок

user

Базовый SATA-SSD, безбуферный, дешёвый, от производителя второго эшелона. К сожалению, в тонкопластиковом корпусе.Чипы памяти производства Тошиба, 3D TLC.Реальный объём - ок. 447 Гб.Ничем не отличается от других SATA-SSD, рядовой бюджетный диск.Линейные скорости : чтения - 540, записи - до 500 Мб/с, но при одновременной непрерывной записи данных свыше 25 Гб скорость падает до менее 300 Мб/с. Такие проседания не должны быть заметны в реальной работе.Плюсы данного SSD: высокое случайное чтение, быстрый запуск игр и приложений, высокая скорость в разархивировании файлов, цена.SSD при минутной непрерывной записи греется до 50 градусов, что немного (в основном его температура в реальных задачах редко доходит до 40 гр.). Термодатчик работает некорректно!Ресурс этого SSD небольшой - 280 TBW.

user

 

Зовнішній накопичувач – це портативний пристрій, який дає можливість довгострокового зберігання файлів і документів. Вінчестер зовнішнього типу зручно використовувати власникам ноутбуків, які не мають можливості встановити внутрішній диск. Для користувачів стаціонарних комп’ютерів – це можливість розширити сховище без монтування додаткових пристроїв у системний блок. 

Зовнішній жорсткий диск підключається через USB. А коли в його застосуванні немає потреби, пристрій легко відключити, прибрати в затишне місце і, за необхідності – підключити знову.

Зовнішній вінчестер може проявити себе у різних ситуаціях:

 • Розширює пам'ять комп'ютера від декількох гігабайт до 8 терабайт;
 • Розвантажує жорсткий диск ПК, коли він гальмує;
 • Дає можливість перенесення важливої ​​інформації з комп’ютера перед перевстановлення операційної системи;
 • Дозволяє працювати з інформацією, розміщеною на різних комп’ютерах;
 • Демонструє мобільність і зручність використання – головну перевагу зовнішнього жорсткого диска, коли доводиться працювати з великими обсягами інформації.

Який зовнішній жорсткий диск обрати

Зовнішні диски можуть працювати на обертових дисках (HDD) і з твердотілим накопичувачем (SSD). Зустрічаються комбіновані системи, в яких швидкий SSD застосовується для кешування, а HDD частина - для довготривалого зберігання інформації.

 1. HDD – класичний диск. Хороший вибір для довготривалого зберігання, адже диски великого об'єму коштують відносно недорого. Недоліки HDD – приглушений шум через швидкість обертання диска.
 2. SSD – більш практичний, відрізняється підвищеною швидкістю передачі даних і компактними розмірами.

Обираючи зовнішній жорсткий диск варто звернути увагу на такі критерії:

 • виробник
 • обсяг і тип пам’яті
 • розмір буфера обміну
 • швидкість передачі і обміну даними
 • форм-фактор і габарити
 • рівень захисту інформації
 • тип інтерфейсу
 • захист від вологи, пилу, механічних пошкоджень
 • матеріал корпусу
 • додаткові можливості

Чим більше розвиваються цифрові технології, тим більші обсяги пам'яті потрібні користувачам. Інтернет-магазин МТА пропонує великий вибір надійних і доступних зовнішніх накопичувачів, які допоможуть зберігати необхідну інформацію багато років.