з 09:00 до 21:00

Аксесуари для навушників

Насолоджуватися звучанням улюбленого треку або вести телефонну розмову хочеться абсолютно вільно, без обмежених рухів і заплутаних проводів.  

Навушники, які підключаються через Bluetooth, дарують своїм власникам таку можливість. Бездротова гарнітура забезпечує мобільність і зручність, тому її обирають близько 70% користувачів.

Додаткової зручності додають спеціальні аксесуари для навушників: чохли, тримачі, додаткові амбушюри.

Чохли для навушників: особливості і характеристики

Чохол для кейса може захистити навушники від вологи, бруду та механічних пошкоджень. 

Серед інших переваг цього аксесуару: 

  • продовження терміну експлуатації боксу; 
  • зниження ризику пошкодження футляра від падіння або удару; 
  • прояв індивідуальності; 
  • можливість кріплення кейсу на сумці або кишені за допомогою карабіна. 

Чохли на навушники, залежно від серії і моделі, можуть бути виконані в різних стилях та дизайнах. Така різноманітність дозволяє підібрати варіант, який найбільше відповідає характеру і уподобанням власника розумного гаджета.

Як вибрати захисний кейс

Вибираючи чохол для навушників, перш за все, варто звернути увагу на матеріал. Це можуть бути: натуральна або еко-шкіра; силікон; пластик. Кожен із цих варіантів виглядає дорого і стильно, має приємну текстуру, захищає від механічних ушкоджень, надає легкий амортизуючий ефект. 

Силіконові моделі щільно прилягають до боксу, завдяки чому надійно захищають гаджет від бруду і пилу, мають гарну амортизацію. Вони ефективно запобігають появі подряпин і відколів на боксі.

Пластикові кейси виконують не лише захисну, а й декоративну функцію. За бажанням, можна обрати яскраві та незвичайні дизайни для підкреслення власного стилю чи настрою.

Для чого потрібні тримачі для навушників

Практичний тримач для безпровідної гарнітури, можна встановлювати на ремінець або використовувати як потиличну дужку. Така конструкція призначена для зручного зберігання навушників. Тримач захищає навушники від пошкоджень і забезпечує надійне кріплення гаджета.

Додатковий комплект амбушюр

Амбушюри мають важливе значення для якісного звучання, комфортного застосування та шумоізоляції. Цей аксесуар може бути виготовлений із силікону або із піноматеріалу.

  • Силіконові амбушюри, зазвичай, складаються із трубки, яка надягається на звуковод та ущільнюючої “спіднички”,
  • Піноматеріал – більш вартісна і професійна складова, яка дає широкий спектр можливостей. Характеристики піни дають можливість досягти високого рівня шумоізоляції. Цей термочутливий матеріал може пристосовуватись до індивідуальної форми вуха і забезпечувати максимальний комфорт. Проте амбушюри із піноматеріалу недовговічні, можуть забруднюватись і кришитись. Вони потребують періодичної заміни. 

Купити якісні і стильні аксесуари для навушників можна в інтернет-магазині МТА. Зручні фільтри дозволять обрати вдалу модель і колір за вигідною ціною від 53 грн. та подарувати собі портативну якість і хороший функціонал.