Гарантія

Гарантія від Мультимедіа

Повернення та обмін.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ми надаємо 14 днів на обмін та повернення товару. Зверніть увагу на те, що обміняти чи повернути можна тільки новий товар з відсутніми візуальними дефектами чи механічними пошкодженнями та ознаками експлуатації, тобто якщо Ви не користувались товаром.
Щоб мати право обміняти або повернути товар не можна:

• встановлювати програмне забезпечення;
• знімати захисні плівки;
• розмовляти по телефону (якщо це телефон) тощо.

 

Гарантія від виробника.

Ми продаємо тільки ті товари, на які можна надати повноцінну гарантію виробника. Це означає, що виробники дають можливість гарантійного (безкоштовного) обслуговування  своїх товарів в авторизованих сервісних центрах України.

Отримати інформацію про сервісні центри, де здійснюють гарантійне обслуговування, Ви можете у гарантійному талоні або зателефонувавши у наш інфо-центр.

Обмін або повернення товару (грошей) здійснюється на підставі заключення авторизованого сервісного центру. Це заключення підтверджує, що умови експлуатації не були порушені і Вам надається право отримати новий товар або гроші.

 

Перевірка товару.

Ми продаємо виключно новий товар. Перед відправкою замовлення Вам, ми перевіряємо його на відсутність візуальних дефектів та механічних пошкоджень, також вмикаємо, щоб перевірити працездатність. 

Рекомендуємо Вам також перевіряти товар при отриманні. У разі виявлення недоліків, Ви зможете одразу повернути його.

 

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ
ціна-якість

ВІДВАНТАЖЕННЯ
із власного складу

ШВИДКА ДОСТАВКА
по Україні

100% ГАРАНТІЯ
повернення грошей