Це пристрої, які за функціональністю, продуктивністю, потужністю, можливостями знаходяться між смартфоном та ноутбуком. Планшети є незамінними для спілкування, роботи, навчання, онлайн-ігор, читання книг, перегляду контенту в соцмережах.
Компактність. Не займає багато простору на робочому столі та в сумці, на відміну від інших гаджетів.
Швидкість роботи. Навіть у багатозадачному режимі здатен швидко завантажувати найважчі програми.
Потужність. Апаратних можливостей достатньо для продуктивних програм.
Тривала автономність. Тримає заряд в активному режимі до 12 години, в економному – від 2 діб.
Ціна. Планшет має схожі з ноутбуком можливості, і при цьому – дешевше.
Велика діагональ дисплея. Розмір екрана оптимальний для перегляду фільмів та виконання бізнес-завдань.
У нашому магазині можна вибрати гаджети різних видів.
Дитячі. Недорогі, пластикові девайси з якісним екраном, діагоналлю 6-8", мінімальною функціональністю і "батьківським контролем". Призначені для простеньких ігор, прослуховування аудіо казок, перегляду мультиків та фільмів.
Класичний. Ці планшети сподобаються підліткам та дорослим людям, оскільки підходять для будь-якої зайнятості – навчання, офісних завдань, створення контенту, дзвінків. До таких аксесуарів можна підключати стилус, клавіатуру і мишку. Вони продуктивні, з яскравим дисплеєм, якісним зв'язком та тривалою автономністю.
Класичні планшети часто купують і для геймінгу. Вибираючи моделі з діагоналлю >10", потужним процесором, продуктивною відеокартою, високою ємністю акумулятора, великим обсягом пам'яті.
Підходять вони і для малювання, роботи з графікою, монтажу, оскільки мають ті ж можливості, що й планшети для ігор. При цьому такі моделі оснащені стилусом для роботи, і іноді – підставкою.
Ультратонкі. Планшети корпусом 7 мм. Не займають багато простору в рюкзаках, сумках, їх зручно тримати однією рукою.
З додатковою комплектацією.
Ударостійкі. Планшети, які виготовлені з удароміцних матеріалів – металу або пластику з алюмінієвими вставками. Вони дорожчі, зате начинки не постраждають навіть при сильному механічному впливі.
Пило- та вологозахищені. Незамінні для мандрівників, людей, які люблять екстремальні види спорту або працюють у складних умовах. Корпус таких планшетів захищений від проникнення вологи та пилу всередину пристрою. Ціна відповідає надійності.
Вибираючи в нашому каталозі гаджет, зверніть увагу на його виробника та технічні параметри.
🛍️ Бренд. До найбільш затребуваних компаній-розробників планшетів відносяться Apple, Microsoft, Samsung, Lenovo, Xiaomi, Huawei.
🤖 OS. У каталозі є планшетні комп'ютери з операційною системою трьох видів – Android, iPadOS та Windows.
Перша ОС встановлена на більшості планшетів. З плюсів Android:
iPadOS або iOS – найнадійніша, найбезпечніша і найдорожча, оскільки отримує регулярні оновлення. Розроблена Apple спеціально для лінійки планшетних комп'ютерів iPad. Практично всі програми у цій системі платні.
Windows. Планшети на цій ОС зустрічаються у продажу рідше. Зате завдяки доступу до повноцінних десктопних додатків та ігор створюється відчуття роботи на ПК. Така система чудово підходить для роботи, є всі необхідні програми.
🔲 Процесор. Від нього залежить продуктивність пристрою, швидкість роботи, ігровий потенціал планшетів. Найпопулярніші чіпсети: фірмовий від Apple, Intel, MediaTek, Snapdragon, Exynos, Unisoc.
Потужність процесора безпосередньо залежить від ядер та тактової частоти:
📲 Підтримка SIM-карток. Більшість планшетів мають слот для SIM, що дає стабільний інтернет і іноді – можливість здійснювати дзвінки. У каталозі ви знайдете пристрої із 2G, 3G, 4G (LTE), 5G.
📱 Дисплей. Діагональ підбирайте з урахуванням вимог:
Оптимальна роздільна здатність для невеликих екранів – HD, для середніх – Full HD, а для великих – 2К і вище. Зверніть увагу і на матриці планшетів, оскільки вони впливають на якість зображення, кути огляду, перенесення кольорів.
У нас є пристрої з такими типами:
🎥 Камера. Гаджети оснащують основним модулем – від 3 до 64 мегапікселів, та фронтальним – від 2 до 32 Мп. Для планшетів важливіше друге, оскільки дозволяє телефонувати та проводити конференції.
💾 Оперативна та вбудована пам'ять. ОЗП впливає на швидкість роботи програм та ігор. Це той параметр, на якому не слід економити. Бюджетні планшети отримують до 4 Гб оперативної пам'яті, продуктивніші від 4 до 8 Гб, професійні – 12-32 Гб. Щодо вбудованої пам'яті, є модифікації від 8 Гб до 2 ТБ. При виборі зважайте на завдання: для повсякденного користування вистачить 64-256 Гб, для професійного – 512-2048 Гб.
🔋 Ємність акумулятора. 7" планшети зазвичай оснащують батареями на 3000-4000 мАг, 8-10" – 4000-6000 мАг, а 10" і більше – від 6000 мАг. Якщо говорити про призначення, на дитячі встановлюють батареї до 4000 мАг, на ігрові – мАг, а на професійні – від 7500 мАг.
🎨 Матеріал та колір. Корпус планшетів буває:
А ось кольори дуже різноманітні – від класичних сірих до яскравих золотих.
📶 Бездротові інтерфейси. Перевірте наявність Wi-Fi, GPS та Bluetooth для комфортної роботи.
🔌 Роз'єми. Залежно від моделі, можна вибрати планшет з портом 3.5 mm, HDMI, microHDMI, Surface Connect Port, слотом для SIM-карти, Thunderbolt, USB Type-C, USB Type-A для підзарядки. Також є аксесуари без додаткових роз'ємів для підключення.
Згадаємо і відеоприскорювач, який впливає на відтворення графіки в іграх, додатках. До швидких та потужних відносяться Adreno, Power VR, ARM Mali-T, Tegra K1.
Для вашого комфорту у магазині МТА є безкоштовний самовивіз планшетів у Києві, Львові, Чернівцях. А також доставка покупок Укрпоштою або Новою поштою.
Вартість планшета безпосередньо залежить від новизни, технічних характеристик, популярності бренду та його політики ціноутворення. В інтернет-магазині МТА можна придбати бюджетні, середньоцінові та преміум-моделі планшетів.