з 09:00 до 21:00

Смарт годинники та фітнес браслети

- 177 ₴
- 144 ₴
- 239 ₴
+1
- 525 ₴
+1
- 141 ₴
- 392 ₴
- 230 ₴
- 113 ₴
- 111 ₴
- 854 ₴
- 63 ₴

Відгуки про товари

Гарний пристрій, багатофункціональний. Окрім як годинник, використовую як фітнес гаджет. Особливо комфортно перемикати пісні за кермом авто при трансляції музики на аудіо систему автомобіля. Вже хочеться якусь більш масивну чоловічу версію годинника від Apple

user

В принципе, если не считать форм-мажорных обстоятельств в виде окирпичивания при обновлении, то часы очень даже ничего.При включении всех функций мониторинга, без тренировок, без АОД в сутки около 7% заряда используется.С тренировками и в зависимости от дисплея, может и все 15 % уходить.На али множество ремешков, как кожаных так и из фторэластомера.Часы нравятся, на руке очень удобно сидят, функциональность меня устраивает.

user

Отличные часы, есть абсолютно все. Мне понравилось, покупал супруге на НГ она довольна!

user

Можливо придбати зарядне до цього годинника?

user

Отримала годинник, просто в захваті. На руці виглядає ідеально, все працює секунда в секунду. Повідомлення приходять одразу і дзвінки також. Колір ремінця універсальний, підходить під все. Рекомендую, хто хоче гарний годинник по приємній ціні і гарній якості

user

Сложилось впечатление что 4-я версия часов является шагом назад во всех смыслах кроме аппаратного оснащения.Дизайн унылый. Белая версия часов ещё более-менее, черная это просто черный кирпич. Ремешок это просто дешевый кусок силикона, его нужно выбросить сразу и поменять на нормальный из часового магазина.Для зарядки вместо удобной подставки у нас теперь штуковина размером с 5-копеечную монету и USB кабелем. Зарядка по-прежнему проприетарная, не совместима с беспроводными зарядками для телефонов.И главное разочарование это Wear OS. Много вопросов к предустановленному софту, альтернативного софта мало. Скроллинг при помощи безеля работает далеко не везде. Процесс установки приложений плохо контролируется: надо нажать на установку в Google Play, получим ответ скоро установится на часы, так вот это скоро может длиться от нескольких минут до нескольких часов, никакой прогресс нигде не отображается, ждите.В общем, покупкой разочарован, но проблема в том, что альтернативы практически нет.

user

Годинник не поганий, але компанія повний відстій (МТА) !!!! Купував дитині на день народження , нам не пощастило попав бракований не заряджався, дитина на новій пошті плакала щоб я не повертав, ледве вмовив її що зламаний годинник нам не потрібен, за день зарядки ледве набрав 37%,... І тут почалось з поверненням вся епопея длилась півтора тижні, відправив і терпляче очікував, поки сам не набирав, від компанії тиша, зійшлись на повернені коштів, потім якісь історії про Серв.центр, потім два рази відправляв номер карти,... і саме цікаве під кінець робочого дня після трьох годин очікування в мене запитали про те як мене по БАТЬКОВІ!!! Це повний п......ць! А потім написали очікувати до 3-х робочих днів і це все зайняло майже два тижні.... тупе затягування часу, компанію не рекомендую в жодному разі, хоча на хотлайні 9,5 балів..... звідки????????? Там має бути не більше 4,5 а то і 3!!! P.s. на момент написання відгуку, грошей назад ще не отримав....

user

Дизайн выглядит великолепно, и если время автономной работы составляет до 14 дней, это здорово, я ищу альтернативу своим Apple Watch.

user

Топ сучасних гаджетів з легкістю міг би очолити смарт годинник. Цей девайс, зазвичай, асоціюється з ідеєю поєднання в одному пристрої функцій смартфона та годинника. Проте, Smart Watch отримав свою назву не лише з цієї причини. Стильний і незвичайний аксесуар ще й має потужний функціонал і це надає йому величезну кількість переваг серед інших гаджетів. Розумний годинник – не просто доповнення до смартфона, а цілком самостійний і корисний пристрій для сучасної людини. 

Окремою нішею є дитячі смарт годинники, пристрої для зв'язку та батьківського контролю наймолодших користувачів. З цим гаджетом дитина завжди перебуває в полі зору батьків та легко може сконтактувати з ними за потреби. 

Переваги смарт годинників

Smart Watch впевнено утримують позиції “розумного вибору” на ринку цифрових аксесуарів. Розумні годинники – це міні комп'ютери, вони здатні приймати, обробляти інформацію та передавати її на дисплей. Отже, здійснення дзвінків, робота з телефонною книгою, голосові повідомлення, фото, GPS-навігація – класичний функціонал переважної більшості моделей. Та сучасні смарт годинники наділені ще й деякими іншими, унікальними функціями. Про ці корисні кейси розповімо детальніше.

Керування повідомленнями

Опція, якою оснащені всі розумні годинники. І це – можливість завжди контролювати вхідні смс та повідомлення месенджерів навіть у ситуаціях, коли скористатися смартфоном немає можливості. У громадському транспорті, за кермом або на діловій зустрічі, секундного погляду на дисплей годинника достатньо для того, щоб бути на зв'язку. 

Будильник

Точніше кажучи, – смарт будильник. З допомогою спеціального вбудованого пристрою, годинник чітко контролює активність людини, яка спить. І, за потреби, розбудить її саме в режимі швидкого сну. Ця опція особливо приємна, адже так круто прокидатися максимально бадьорим, щоб активно розпочати свій день. 

Фітнес-трекер

Популярна функція серед власників Smart Watch. Годинник має вбудований пульсометр, калькулятор калорій, крокомір, лічильник активності… Додатково є можливість встановити й інші фітнес-програми з нагадуваннями та фіксацією результатів у додатку на смартфоні чи абсолютно автономно. А певні моделі навіть оснащені опцією, яка дозволяє збирати медичні дані про користувача та передавати їх лікарю.

Безконтактні платежі Pay Pass

Розрахунки одним порухом руки – зручно і швидко. В стилі сучасної людини – максимально оптимізувати свої щоденні побутові активності. Тож покупки в магазині за допомогою годинника із підключеною платіжною системою – вдалий хід розробників.

Синхронізація з побутовою smart-технікою

Завдяки Wi-Fi і Bluetooth можна налаштувати віддалене управління розумною технікою у вашому домі. Тоді аксесуар на руці перетвориться в “чарівну паличку”. Звучить фантастично, але приготувати каву, ввімкнути улюблений трек, регулювати яскравість світла в кімнаті, керувати кухонною технікою і, навіть, завести авто можна звичайним дотиком до дисплея смарт годинника.

 

Життя з новим розумним девайсом стане максимально комфортним. Щоб купити смарт годинник, проаналізуйте наведені переваги і зробіть вдалий вибір в МТА.