з 09:00 до 21:00

Смарт годинники

- 1100 ₴
- 281 ₴
- 2400 ₴

Відгуки про товари

Использую в связке с iPhone 11 и Airpods 1 – принимать звонки, отвечать на смс и iMessage, слушать музыку через Spotify (выступает в качестве пульта), смотреть фото и т.д. очень удобно. Это удобный компаньон на запястье. Можно пользоваться и отдельно, но как-то грустно))

user

Купляла для себе.В першу чергу ,як девайс який буде виміряти відстань пройдену за день .Garmin вибрала із-за їхньої багатолітньої спортивної репутації.Шагомір працює ідеально (що є одним із найважливіших факторів для мене),якісний екран ,не відчуваються на руці .Класна якість збірки і приємні на дотик(отже, використовувались гарні матеріали.). Ціна=якість ідеальна.

user

Великолепный гаджет, часами назвать не могу, так как для меня часы это все таки нечто классическое, но я знал что беру в дополнение к паре швейцарских механических часов. Касательно apple Watch - великолепный помошник на каждый день!

user

Дуже зручний давайс для тренувань, додає мотивації і самоконтролю. Я ношу годинник постійно і знімаю тільки перед сном, з цим мені вистачає зарядку на добу, півтори.

user

Мені дуже сподобалась ця версія смарт-годинника

user

Самые лучшие часы на рынке. Перешла на 7ые после 3ьих. Минусов нет, это же эпл. У меня с ними бесконечная любовь, Часы стоят каждую свою копейку

user
user

Часы супер нет слов, когда получала думала часы как часы, а когда уже одела на руку совсем все по другому, конечно после 5 серии эти крутые и цыферблат больше. Смело покупайте

user

Давно хотіла цей годинник і давно сумнівалася. Були страхи, що буде завеликий циферблат, або будуть великі (в мене тонка рука), або що це звичайний годинник за величезні гроші… Але зараз просто кайфую! Годинник дуже зручно сидить! Простий в використанні, в комплекті два ремінця - більший та менший, для різних ручок. Супер швидко синхронізуються з телефоном, вже встигла один раз оплатити ними покупку - це кайф! Короче, вартують кожної копійки. Сподіваюся, будуть служити довго)

user

Часы очень порадовали, это просто мощь! Даже близко не стояли с предыдущими моделями вотчей. Все настолько продумано и круто сделано, просто наслаждаюсь ими! Чудо техники!

user

Топ сучасних гаджетів з легкістю міг би очолити смарт годинник. Цей девайс, зазвичай, асоціюється з ідеєю поєднання в одному пристрої функцій смартфона та годинника. Проте, Smart Watch отримав свою назву не лише з цієї причини. Стильний і незвичайний аксесуар ще й має потужний функціонал і це надає йому величезну кількість переваг серед інших гаджетів. Розумний годинник – не просто доповнення до смартфона, а цілком самостійний і корисний пристрій для сучасної людини. 

Окремою нішею є дитячі смарт годинники, пристрої для зв'язку та батьківського контролю наймолодших користувачів. З цим гаджетом дитина завжди перебуває в полі зору батьків та легко може сконтактувати з ними за потреби. 

Переваги смарт годинників

Smart Watch впевнено утримують позиції “розумного вибору” на ринку цифрових аксесуарів. Розумні годинники – це міні комп'ютери, вони здатні приймати, обробляти інформацію та передавати її на дисплей. Отже, здійснення дзвінків, робота з телефонною книгою, голосові повідомлення, фото, GPS-навігація – класичний функціонал переважної більшості моделей. Та сучасні смарт годинники наділені ще й деякими іншими, унікальними функціями. Про ці корисні кейси розповімо детальніше.

Керування повідомленнями

Опція, якою оснащені всі розумні годинники. І це – можливість завжди контролювати вхідні смс та повідомлення месенджерів навіть у ситуаціях, коли скористатися смартфоном немає можливості. У громадському транспорті, за кермом або на діловій зустрічі, секундного погляду на дисплей годинника достатньо для того, щоб бути на зв'язку. 

Будильник

Точніше кажучи, – смарт будильник. З допомогою спеціального вбудованого пристрою, годинник чітко контролює активність людини, яка спить. І, за потреби, розбудить її саме в режимі швидкого сну. Ця опція особливо приємна, адже так круто прокидатися максимально бадьорим, щоб активно розпочати свій день. 

Фітнес-трекер

Популярна функція серед власників Smart Watch. Годинник має вбудований пульсометр, калькулятор калорій, крокомір, лічильник активності… Додатково є можливість встановити й інші фітнес-програми з нагадуваннями та фіксацією результатів у додатку на смартфоні чи абсолютно автономно. А певні моделі навіть оснащені опцією, яка дозволяє збирати медичні дані про користувача та передавати їх лікарю.

Безконтактні платежі Pay Pass

Розрахунки одним порухом руки – зручно і швидко. В стилі сучасної людини – максимально оптимізувати свої щоденні побутові активності. Тож покупки в магазині за допомогою годинника із підключеною платіжною системою – вдалий хід розробників.

Синхронізація з побутовою smart-технікою

Завдяки Wi-Fi і Bluetooth можна налаштувати віддалене управління розумною технікою у вашому домі. Тоді аксесуар на руці перетвориться в “чарівну паличку”. Звучить фантастично, але приготувати каву, ввімкнути улюблений трек, регулювати яскравість світла в кімнаті, керувати кухонною технікою і, навіть, завести авто можна звичайним дотиком до дисплея смарт годинника.

 

Життя з новим розумним девайсом стане максимально комфортним. Щоб купити смарт годинник, проаналізуйте наведені переваги і зробіть вдалий вибір в МТА.