з 09:00 до 21:00

Бездротові навушники

Відгуки про товари

Пытаюсь найти наушники при помощи блютуз,находит только ble,сами наушники не подключаться

user

Покупал для прослушивания аудиокниг во время работы. С этой задачей справляется. Но когда работаю шумным инструментом замечаю слабую звукоизоляцию. Хорошо сидят в ушах даже при активной работе. Заряд держат хорошо, заряжаю два раза в неделю. А вот сенсорное управление это боль, реагирует даже если случайно цепляешь.

user

Отличные наушники, классный звук, удобно сидят в ухе

user

Товар не відповідає заявленим характеристикам. Дуже тихо грають. Нема активного шумоподавління . Хоча було вказано що воно є . Користуватись не можливо

user

Навушники дуже гарні та якісні. Чудово працює активне шумозаглушення. Звук якісний, добрий мікрофон

user

Наушники - бомба! Переслушал много вариантов до 1000 грн, эти оказались самыми сбалансированными по звуку. Главное подобрать правильно амбушюры, мне из комплекта ни одни не подошли, пришлось со старых наушников брать. Вообщем, рекомендую к приобретению

user

Дуже достойні навушники. Мобільний додаток не самий чудовий, але викристовувати його доведеться рідко: для оновлення ПЗ самих навушників і подальшого налаштування тач-панелей. Зауважу, що перше оновлення може тривати до 2-х годин, але є обов'язковим, так як значно розширює кастомізацію керування. Звук дійсно дуже достойний (хоча мені, суб'єктивно, Sony WF-1000XM3 були приємніші в цьому плані). Як і більшість TWS навушників - ці також варто міряти перед купівлею. Як і в 1-й версії, ведучий навушник - правий. Тому юзаєте або правий або обидва. Окремо лівий не працюватиме (хоча в тих же Sony WF-1000XM3 навушники незалежні один від одного).

user

Хорошие наушники! Небольшой кейс, удобные наушники! Амбрашуры в комплекте мне не подошли, поменял...наушники зазвучали по другому!) Брал наушники и подороже, были постоянные отвалы связи. В этих такой проблемы нет!!! Менеджеры в магазине вежливые)

user

Якщо взяти всі навушники в даному ціновому сегменті, це будуть найкращі з усіх

user