з 09:00 до 21:00

Про компанію

My technology area,
my trust area

МТА – національний інтернет-магазин персональної цифрової техніки та відома в Україні мережа магазинів і сервісних центрів. Упродовж 20 років, щоб завоювати вашу довіру, ми успішно рухаємося в 3 ключових напрямках:

1. Вигода

2. Асортимент

3. Надійність

img
наші цінності
Асортимент

Компанія постійно розширює представленість товарів, аби ви могли купити все необхідне й отримати однією посилкою або забрати в магазині. Актуальний асортимент МТА – 700 товарних категорій, 400 брендів і більше 200 000 позицій. Якщо ви знаєте й любите якийсь бренд, а у нас його поки немає – поділіться інформацією, будемо вам вдячні.

Якщо товар є в наявності – просто на MTA.UA можна обрати потрібний магазин, подивитися графік його роботи, спланувати маршрут. Це дуже спрощує завдання, коли потрібно купити щось терміново і не витрачати додатковий час на дорогу.

Вигода

Ми пропонуємо найкращу ціну на техніку. А кешбек-сервіс від МТА дарує вам до 20% з кожної покупки для вигідного здійснення наступної. Акції, розіграші, подарунки, безкоштовні послуги – все це, звісно, транслюють і багато інших компаній. Проте ми даруємо вигоду чесно та без хитрощів.

Надійність

Ми продаємо виключно оригінальний товар від перевірених виробників. Жодних підробок! З нами ви можете бути впевнені в тому, що купуєте якість та отримуєте гарантію від компанії на всі товари (навіть на чохли й захисні плівки).

Магазини й сервісні центри мережі працюють без вихідних та перерви на обід. Ми цінуємо ваш час, тому плануємо графіки менеджерів і продавців таким чином, щоб не створювати черг та не змушувати вас чекати.

ще декілька
фактів про нас
822502

клієнтів

Працюємо з роздрібними та корпоративними клієнтами.

Асортимент мта

448591

товарів

соціальна відповідальність

Наші клієнти забирають свої щасливі покупки в 100% екологічних пакетах.

Підтримка

В колл-центрі МТА працюють справжні професіонали. Адже турбота та чуйність є важливою складовою хорошого сервісу. Наші менеджери – супергерої своєї справи! Вони вміють швидко надати вичерпну відповідь на будь-яке питання та забезпечити 100% результативну допомогу.

високий рейтинг серед клієнтів

Щоб краще розуміти, що саме для вас є важливим, активно збираємо й аналізуємо відгуки. Станом на 2021 рік, рейтинг МТА складає 4.6 із 5, а на зовнішніх майданчиках – 9.5 з 10 балів.

Надихаючись книгою «Клієнт на все життя», розуміємо, що живемо в моменті, а виконуючи з душею свою роботу, можемо впливати на світ. Яким чином? Підвищуємо рівень довіри в суспільстві, створюємо справжні цінності та робимо це щиро, з добрими намірами й повною віддачею.

Сервісний центр

Коли техніка виходить з ладу, це завжди невчасно. Ми, як ніхто, розуміємо це. Тому, після закінчення гарантійного терміну, обслуговуємо вашу техніку в своїх сервісних центрах. Ви отримуєте:

  • детальну безкоштовну діагностику;
  • швидке та термінове виконання більш ніж 30 видів ремонту;
  • гарантію на ремонт і роботу майстра – 6 місяців;
  • налаштування й комплексне тестування техніки.

Професіонали МТА майстерно усунуть несправності не тільки цифрової, комп’ютерної чи побутової техніки, але й відеореєстратора, електросамоката, повербанка, блендера, мультиварки, зволожувача повітря тощо. На час ремонту смартфона – запропонуємо підмінну модель.

Налаштування та обмін

Ми налаштуємо, покажемо, навчимо, встановимо необхідні програми не тільки в магазинах мережі, але і для онлайн-покупок на сайті.

Для успішного й вигідного оновлення старої техніки, МТА створила програму обміну. За її умовами, приймемо не тільки ваш старий смартфон, але й планшет, смарт-годинник, приставку PS4, гаджети Apple. Вартість вживаних гаджетів буде врахована під час нових покупок чи просто запропонуємо готівку. Ця послуга стає дедалі популярнішою.

Відгуки про магазин

100%

Відгуків є справжніми і проходять лише перевірку на цензуру

92%

Клієнтів рекомендують нас і надалі планують здійснювати у нас покупки

7800

Відгуків та оцінок залишено нашими клієнтами

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових