10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Акумулятори для фотоапаратів

- 1300 ₴
Відгуки про товари

отлично работает. рекоммендую! протестирвала срзау в студии - 2 часа отработал фотоаппарат и индентификатор показывал еще полный заряд

user

Отличный аккумулятор, работает хорошо. Всем доволен, спасибо.

user

Хороший аккум. работает нормально. Спасибо все отлично.

user

Отличный акумулятор, купил как запасной, берем обычно на отдых. Самый большой плюс это то что тут практически нет саморазряда (как и в оригинальном), т.е. он может лежать полгода, даже в камере а потом берет и снимает еще довольно прилично. По количеству кадров не скажу, у меня любительская съемка, еще ни разу не разрядил по количеству кадров. Запасной беру просто чтобы не брать с собой зарядку и не искать розетку.

user

Не хуже чем оригиналпосле 2х лет использования заряд держит как новая

user

Може й другу таку візьму, бо загалом для фотографування у мандрівці або для довгих відеозаписів двох акумуляторів може бути мало.Приблизно можна сказати, що поки камера знімає відео на запасному акумуляторі, то розряджений перший акум не встигне зарядитися повністю. Проте, можливо, він буде близький до повного заряду.

user

Аккумуляторная батарея сделана качественно, полностью заменяет оригинал от Сони как по характеристикам, так и по внешнему виду, заходит в место АКБ нормально. Имеет низкий саморазряд, дале если положить заряженное АКБ на хранение, то и через под года можно достать и пользоваться, а не заряжать и тратить на это время.

user

аккумуляторная батарея хорошего качества, имеет неплохую ёмкость, выполнена добротно. хватает довольно на много кадром со вспышкой- что немаловажно, для работы без вспышки- хватает ещё на дольше. корпус, сборка, контактная группа- на нормальном уровне.

user

хороший недорогой аналог АКБ, оно по геометрии полностью подходит, имеет вполне нормальную ёмкость, при этом родное зарядное устройство его видит и вполне адекватно заряжает.

user

На сьогоднішні день питання вибору акумулятора для фотоапарата турбує багатьох фотографів, як серед любителів, так і серед професіоналів. Адже на зміну звичайним батарейкам типу АА, які раніше використовувалися в фотоапаратах прийшли спеціально розроблені енергоємні акумуляторні батареї. Новий тип акумуляторів для фотоапаратів значно подовжив час роботи пристрою без підзарядки, але що робити коли фотосесія може тривати цілий день, а заряду стандартного акумулятора вистачить всього на декілька годин? Відповідь проста – варто купити ще один акумулятор для свого фотоапарата.

Як вибирати акумулятори для фотоапаратів

Що ж, якщо виникла потреба купити новий акумулятор, то в першу чергу треба вибрати конкретну модель, яка буде сумісна з вашим фотоапаратом. При виборі акумулятора для фотоапарата варто звертати увагу на такі характеристики:

  • Виробник. Перш за все виробники акумулятора та фотоапарата повинні збігатися. Хоча й існують дешеві аналоги які можуть працювати з вашим пристроєм, але їхня якість буде уступати оригіналу;
  • Ємність акумулятора. Цей показник вимірюється в міліамперах на годину та позначається як mAh. Формула проста, чим більше міліампер - тим довше буде працювати акумулятор без підзарядки;
  • Напруга. Цей показник вимірюється в вольтах та позначається як V. Якщо вихідна напруга акумулятора буде менше ніж потрібно для фотоапарата, то він скоріше за все не ввімкнеться;
  • Сумісність. Один акумулятор може бути сумісний з різними моделями фотоапаратів, але дізнатися з якими саме інколи проблематично. Тому перед покупкою вибраного акумулятора варто уточнити цю інформацію у продавця.

Купити акумулятор для фотоапарата на mta.ua просто

В інтернет магазині MTA.UA ви можете переглянути каталог акумуляторів та підібрати слушний варіант під свій фотоапарат. Для цього вам достатньо подзвонити нам і наші менеджери допоможуть вам у виборі. Також в магазині MTA.UA діє доставка по Україні (Київ, Луцьк, Одеса, Дніпропетровськ, Чернівці, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Полтава, Хмельницький, Львів та інші міста). Замовляйте акумуляторні батареї для фотоапаратів на нашому сайті.