10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Акустичні системи: Genius

Відгуки про товари

Придбав ці колонки лише через наявність в них можливості програвати аудіоконтент з USB накопичувачів та SD карт памяті без участі ПК. Хоча дана функція реалізована поганенько, так як не розпізнаються сучасні швидкістні накопичувачі. Доводиться підбирати накопичувачі методом проб і помилок. З старенькими USB 2.0 флешками та картами памяті 4 класу працює без проблем. Використовую для послуховування аудіокниг при вимкненому ПК. Для такого використання акустичних можливостей достатньо; хоча меломани можуть не погодитися. Також є можливість слухати FM радіо. В комплекті є дистанційний пульт, але дальність його дії незначна.

user

як ви умудрилися з знижкою на 600грн, продавати товар на 500 грн дороще чим ваші конкуренти. При тому що це достатньо замітна різниця в ціні, якщо брати до уваги даний товар

user
user

Мав можливість попрацювати з цим.Діапазон частот у кращому разі 150 Гц...15 кГц, а вказані на сайті 20 Гц...20 кГц є абсолютною нісенітницею.Живлення від USB (5В/0,9А) ніяк не дозволить отримати вихідну потужність у 14 Ватт, що вже казати про 28 Ватт.Всередині використовується, очевидно, дешевий підсилювач D-класу, що сам по собі вносить спотворення.Колонки дуже легкі, тому легко перекидаються назад (за рахунок дизайнерського нахилу), або у сторону за рахунок малої відстані між ніжками.Не бачу жодної преміальності (зі слів на сайті продукту) і у дизайні.Аудіо сигнал на колонки заводиться аналоговим кабелем, а USB використовується виключно для живлення підключити колонки до смартфона без 3,5мм-аудіовиходу неможливо і необхідний інший пристрій, звідки взяти живлення по USB.Отже, ставлю цьому виробу впевнену тверду одиницю по 5-бальній шкалі і рекомендую не витрачати на це гроші.

user

отличная колонка, хороший дизайн, хорошая сборка, быстрая настройка, играет громко и четко не рипит и не запирает даже на максимуме. Уровень громкости высокий как для такого девайса.

user

Покупал к одной задаче, используем к ТВ, как качество звука в плохое, подлечили акустику и довольно хорошо смотреть кино. Как к ПК они мне не очень понравились, шипят, качество звучание не топ, где-то 6 с 10

user

Хороша система. Замовив ще саб. Дякую магазину MTA.UA!

user

Гарне враження. Гучно грає музика і це мені дуже сподобалося. Коли у мене зламалися колонки на машині, ця ідеально підмінила їх. Тож купуйте, мені особисто сподобалася і моїм друзям теж. Раджу купити!

user

Грає голосно, сирі зазвичай чує добре, загалом хороша колонка

user

Купил данную систему 6 лет назад,до сих пор пользуюсь. Очень мощный Саббуфер,а с пультом можно настроить так ,что соседи будут бедные,сама фирма Гениус крутая!) Советую данный товар !! Качество звука можно настроить с помощью пульта,но помните главное какая запись песни.

user