10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Автомобільні тримачі, Виробник: Walfix

Відгуки про товари

Три минуса: 1) iphone 13 pro не держит нормально, съезжает при тряске 2) накладки на телефон блокируют магсейф зарядку. 3) Накладка подпортила кожаный чехол за 60 баксов после того как отлепляешь ее. Настоятельно не рекомендую.

user

За свою цену отличный держатель, универсальный и без ненужных наворотов.

user

Зручний магнітний автотримач для фіксації в автомобілі телефона, швидко фіксується телефон, магніти та якість пластику якісні. Ясобі встановив в решітку вентиляції. Магніт приклеїв до телефону надійно, тримається добре.

user

Хорошее зарядное: быстро заряжает(iPhone11) через 2А адаптер Xiaomi, хорошо держит телефон, выглядит ок, не нужно ничего клеить на телефон

user
user

Класна штука. Я відкрила її для себе, коли шукала подарунок для друга. Купила 2 - йому і собі. Обоє задоволені!

user

Уже несколько лет являюсь поклонником Безуса. Пластик изготовления без посторонних запахов. Телефон 6" держит хорошо. Радует наличие беспроводной зарядки. Выглядит очень дорого и надежно.

user
user

В автомобілі стоїть вже більше року. Приклеївся з першого разу і досі тримається міцно. Користуюся постійно, телефон тримає добре, можна повернути в будь яке положення. При русі не стукає. За таку ціну очікувати чогось кращого було б дивно.

user

Отлично держится на торпедо машины, вписывается в интерьер. Телефон держится как влитой.

user