з 09:00 до 21:00

Автосигналізації

Уявіть ситуацію, коли ви кілька років збирали на улюблений автомобіль і, нарешті, купили його. Ви ретельно його доглядаєте та постійно шукайте привід, щоб покататись черговий раз. Але одного дня виявляється, що його викрали. Страшно уявити, які відчуття будуть вас переповнювати. Однак правильно підібрана автосигналізація дозволить запобігти такому результату подій.

Поширені типи

Перед покупкою потрібно обов'язково визначитися із різновидом сигналізацій. Ось популярні види:

  • супутникові. Це дорогі пристрої, які зустрічаються на люксових автомобілях вартістю 20 тис. доларів. Вони не лише захищають від злому, а й визначають точні координати, що дозволяє швидко знайти автомобіль;
  • двосторонні. Дозволяють контролювати стан залізного друга на відстані. Такі «захисники» нерідко мають корисні можливості, наприклад, дистанційний запуск двигуна;
  • односторонні. Найпростіший вид, який переважно встановлюють на бюджетні моделі. Вони обладнані датчиком удару, тому якщо транспортний засіб захочуть зламати, спрацює сирена.

Поширені функції

Виробники часто обладнають сигналізації спеціальними функціями. Вони не тільки підвищують рівень захищеності, а й роблять експлуатацію транспорту комфортніше. Ось деякі із них:

  1. Підняття скла після активації охоронної установки;
  2. Відкривання дверей після відключення сигналізації;
  3. Безшумне включення та відключення;
  4. Дистанційне відкриття багажника;
  5. Регулювання підсвічування;
  6. Запуск двигуна;
  7. Активація автосигналізації після закриття дверей;
  8. Датчик удару;
  9. Іммобілайзер;
  10. Запобігання перепадам напруги;
  11. Блокування дверей під час руху.

На окрему увагу заслуговує датчик об'єму, який активує сигналізацію, коли зловмисник проникає в салон.

Якого ж «захисника» вибрати?

При виборі пристроїв найлогічніше керуватися ціною автомобіля:

  • від $2 тис. до $10 тис. Для транспорту в цій ціновій категорії цілком вистачить односторонньої або двосторонньої автосигналізації. При необхідності можна придбати блокатор КПП та іммобілайзер;
  • від $10 000 до $20 000. На цю групу рекомендується ставити захист із плаваючим кодом. Бажано, щоб активація та деактивація здійснювалися різними кнопками;
  • від $20 000 та вище. Додатково до стандартної системи слід придбати GPS трекер і блокуванням КПП.

Це були базові поради, тому ніхто не заважає ставити допоміжні модулі. Пам'ятайте: чим більше перешкод буде перед зловмисником, тим менша ймовірність злому та викрадення.

Де встановити охоронну систему?

Найкращим рішенням буде звернутись в дилерський центр, де й купувався залізний кінь. Майстри вже знайомі з усіма тонкощами роботи з вашою маркою, тому встановлять усе грамотно та швидко. Але заплатити вам доведеться все ж таки трохи більше.

Другий варіант – спеціалізований центр. Продавці та майстри вміють працювати з автосигналізаціями різних брендів, а значить можна бути впевненим у захищеності свого транспортного засобу.

Найбюджетнішим варіантом є автомайстерня або СТО. Під час вибору обов'язково вивчіть відгуки, а також дізнайтеся про наявність гарантії на проведені роботи.

Вже готові здійснити покупку? Тоді оформляйте замовлення через наш сайт або телефонуйте. Наші менеджери охоче дадуть відповідь на будь-які питання та допоможуть вибрати найкращу модель.

P.S Ставши учасником нашої програми лояльності, можна отримувати кешбек при кожній покупці

 

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових