Батарейки – стандартні одноразові елементи живлення, які незамінні для автономних пристроїв, на кшталт іграшок, бездротових мишок, фотоапаратів, ламп, портативних ігрових консолей.
Кожен елемент живлення складається з анода і катода – змішання металів і пастоподібного електроліту, які поміщаються в металевий корпус. Саме від електрохімічного складу залежить технологія виготовлення, ємність, напруга, величина внутрішнього опору батарейки, а також термін експлуатації та коректність роботи пристроїв.
Існують десять видів елементів живлення:
Літієві батарейки вважаються найпопулярнішими завдяки великому енергооб'єму, легкості, термостійкості, стабільності напруги. Вони здатні прослужити до 12 років, залежно від вольтажу. Літій-іонні працюють 3-5 років, оксид-срібно-цинкові – 2-3 роки, лужні – 3+. Сольові – бюджетні варіанти, не розраховані на серйозні навантаження – до 24 місяців.
Перед тим, як придбати батарейки, визначтеся з такими параметрами.
Типорозмір. Існують загальновизнані стандарти, які визначають форму, співвідношення, розмір виробу, виходячи з його маркування. Це допомагає у виборі елементів живлення для пристроїв, оскільки контактний майданчик підходить тільки під певний форм-фактор.
Напруга. Від цього показника залежить тип пристроїв, під які підходять батарейки, їхня ємність, тривалість служби, вартість.
Бувають елементи живлення на:
Для настінних годинників достатньо 1.6 V батарейок, для кварцових – 1 V, для дитячих іграшок – 9 V.
Перевірте кількість елементів в упаковці. Одні купують 2-4 штуки під конкретну техніку, інші – запасаються на майбутнє і беруть відразу 40+.
Виходячи з цих характеристик, формуйте бюджет – вартість батарейки зазвичай стартує від 35 грн за 1 штуку. Однак, якщо брати оптом, вийде дешевше.
Перш ніж купити батарейку, зверніть увагу на такі моменти, як:
Переконайтеся в сумісності елемента живлення з технікою, на яку плануєте його встановити.
Перевірте стан корпусу – він має бути гладким, рівним і чистим. З корозіями, потертостями, пошкодженнями різної глибини брати не можна з погляду на безпеку.
Тримати елементи живлення необхідно в сухих, прохолодних, провітрюваних місцях у папері для обгортання – це продовжить роботу батарейок. Слідкуйте і за датою виготовлення, оскільки тривале зберігання призводить до саморозряду.
У будинку з дітьми та домашніми тваринами елементи живлення рекомендуємо ховати. Після використання одразу здавайте на утилізацію.
У каталозі нашого інтернет-магазину широкий асортимент батарейок – від бюджетних варіантів для датчиків освітлення до елементів Крона для медобладнання.
Доставляємо по Україні в поштове відділення або кур'єром. Додатково елементи живлення можна оформити самовивозом з офлайн-магазинів.
Систем оплат кілька:
Ми завжди даємо можливість придбати елементи живлення вигідніше – на сайті є акції та знижки, а після кожної покупки нараховується кешбек. Якщо при виборі онлайн виникають сумніви або складнощі, звертайтеся до менеджерів МТА.
Купуйте у нас батарейки про запас і не турбуйтеся про перебої в електроенергії.