з 09:00 до 21:00

Блендери, тип: занурюваний блендер

Хіт

Відгуки про товари

Удивительно качественный аппарат. Были бы стеклянные чаши - наверное, был бы вообще вечным.

user

Задоволені покупкою цього блендері. Він не лише стильний, а й зручний у користуванні. Він якісний та довговічний, маєжевлька режимів, та легкий у догляді. Ножі при частому використанні не затуплюється, прослужить довго, збиває все швидко. Ціна оптимальна

user

Чашу приладу легко мити. Знизу зйомне дно з ножами. Дуже легко знімаєтьсявстановлюється назад в позицію.

user

полный обзор смотрите в видео)

user

Очень удачная модель с хорошей комплектацией. Стал универсальным помощником на кухне. В чаше быстро перебиваю паштет или мясо на фарш. Насадки хорошо измельчают всё и легко моется.

user

А в целом мне нравится, удобный.

user

Купили напередодні літа для коктейлів. Діти люблять молочні та фруктові, чоловік для нас готує міцніше). Дуже прикольна річ. Також готуємо в ньому суп-пюре та рідке тісто для млинців.

user

Відмінно та швидко подрібнює фрукти, коктейлі. У використанні вже 2 тижні. Я задоволена

user

Надій потужний блендер, ідеально підходить для розтирання горіхів, приготування дерунів тощо.. Гарний та потрібний помічник на кухні..

user
user

Блендери - пристрої, які використовуються для змішування і збивання різних інгредієнтів. Вони значно спрощують процес приготування їжі.

Чим привабливий блендер блендер збиває рідкі продукти, подрібнює овочі, фрукти і зелень, замішує рідке тісто. Ціна на блендер може змінюватися в залежності від потужності і кількості насадок. У комплект може входити окремий подрібнювач для сиру, горіхів та інших інгредієнтів. Деякі моделі комплектуються насадками для приготування пюре і віночком. На вартість впливає і конструкція - випускаються заглибні блендери і стаціонарні.

Міксери і блендери легко купити онлайн на сайті або за телефоном (095) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.