з 09:00 до 21:00

Блоки живлення для ПК

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

Що можу сказати, БП - норм. Але кому треба тихий ПК - оминайте стороною.UPDATE: 15.04.2021. Ось і прийшов вентилятор гаплик. Почав періодично диринчати, хоча поки що не сильно. Мені то однаково, оцінку знижувати не буду :) Саме головне - щоб не перестав крутитися.

user

Підключення до процесора лише 4 пін ніяким 4 + 4 і не пахне.

user

Chieftec використовую більше 15 років, а даний блок 2 роки не було жодного ремонту. В ньому є все що потрібно для роботи ПК. В мене він живить Ryzen 9 3950X, вистачає з головою. Вентилятор тихий, вольтажі тримає всі які заявлені. Добротний блок, за такі гроші відмінна якість.

user

Взяв цей блок живлення для Ryzen 3500x та GTX 1650 Super. Свою роботу виконує. За час користування ніяких збоїв не виявив.

user

Хороший блок з гарних комплектуючих. Працює дуже-дуже тихо. Приємний дизайн, чорні обмотки на проводах.

user

Взяв з запасом під майбутню відеокарту. Працює відносно тихо, єдине що при увімкненні/вимкненні якийсь незрозумілий звук видає. Наче щось всередині перемикається. По надійності буде видно з часом. Але мій попередній залман працює вже 6 років, і досі живий. Тому знову обрав цей бренд

user

Отличный блок питания для маломощного домашнего ПК. Старый ноунейм сломался, купил на замену этот. Результат отличный - уровень шума заметно снизился, БП практически не слышно без нагрузки. В комплекте шли стяжки для укладки кабелей, болтики и шнур питания. Покупкой доволен.

user

Однозначно лучше всяких обычных чифтеков (начинкой, вентилятором и гарантией 10 лет да ещё при этом модульный) за сопоставимые деньги.

user

Есть основные защиты в блоке питания. Хорошая элементная база, мощность реальная, не на бумаге. Надёжный, созданный для работы. Корпус из прочной стали, не прогибается в руках. Сам блок питания имеет вес, не как китайские дешёвые лёгкие блоки питания. КПД хорошее. Вентилятор имеет неплохую крыльчатку и продуктивность, при этом работает тихо. Делает поверенная фирма.

user

Блок живлення виконує важливу роль для функціоналу комп’ютера. Він живить усі вузли ПК енергією постійного струму за рахунок перетворення напруги мережі до необхідних показників.   

Головний параметр, яким варто керуватися під час покупки цього пристрою – це потужність, яка вимірюється у ватах та має відповідати рівню потужності усіх інших компонентів комп’ютера.

Техніка, призначена для кіберспорту чи монтажу відеороликів, потребує більшої потужності – близько 600W. Офісні ПК не вимагають такої кількості електроенергії, їм підійде пристрій з потужністю від 300 до 450W. До того ж, компоненти комп’ютера з кожним роком стають все менш вимогливими до електроенергії і блок живлення більш ніж на 500W може знадобитися лише в рідкісних випадках.

Як обрати блок живлення?

Щоб правильно вибрати блок живлення для ПК, варто дотримуватися наведених нижче правил:

  • Підрахуйте кількість енергії, яку використовують інші компоненти системного блоку в комплексі. Купувати потужний блок живлення для комп’ютера, який призначений для роботи з текстовими редакторами і таблицями не варто. Це допоможе заощадити гроші.
  • Обирайте пристрої, виготовлені за стандартом АТХ. Їх особливість полягає в більш низькій вірогідності пошкодження інших елементів ПК під час перепаду напруги, короткого замикання в системі електропостачання. Подібні блоки живлення працюють у зв’язці з материнською платою, тому навантаження розподіляється більш рівномірно. 
  • Важливо з’ясувати, чи має блок живлення у функціоналі SCP. Ця функція забезпечить додатковий захист приладів, що працюють, під час перенапруги, миттєво знеструмивши їх. Для захисту від “стрибків” напруги слугують функції OPP, OVP, UVP.
  • Блок живлення для ПК має бути обладнаний усіма інтерфейсами, що забезпечать ефективну роботу пристроїв та мати в комплекті кабелі до них.
  • Вентилятор – пристрій, який захищає комп’ютер від перегріву. Його робота може створювати багато шуму. Особливо це стосується бюджетних моделей. Існують пристрої з пасивною системою охолодження, яка не передбачає наявність вентилятора. Проте, їх потужність невисока.
  • Важливим параметром є коефіцієнт корисної дії. Він означає ефективність, з якою блок живлення перетворює електроенергію під потреби інших компонентів комп’ютера. 

Де купити блок живлення?

Визначившись із потрібними вашому комп’ютеру параметрами блоку живлення, обирайте модель необхідної потужності в нашому інтернет-магазині. MTA пропонує блоки живлення від надійних і найпопулярніших брендів за оптимальною ціною. 

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових