Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Фільтри

Ціна
Категорії
img

Digitus Professional

ШАФА НАСТІННА СЕРВЕРНА DIGITUS PROFESSIONAL 10 ЗІ СКЛЯНИМИ ДВЕРИМА 9U СІРИЙ (DN-10-09U)

Економія 473 ₴

Акція

Шафа настінна серверна Digitus Professional 10 зі скляними дверима 9U Сірий (DN-10-09U)
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
0 відгуків
3161 ₴ 3634 ₴
ОПТИЧНИЙ ПАТЧ-КОРД DIGITUS PROFESSIONAL LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM3 DUPLEX 3 М (DK-2533-03/3)
Оптичний патч-корд Digitus Professional LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM3 duplex 3 м (DK-2533-03/3)
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
0 відгуків
245 ₴
  • Довжина : 3 м
3 м
МОНТАЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ DIGITUS PROFESSIONAL LSA (DN-LSA-PT)
Монтажний інструмент Digitus Professional LSA (DN-LSA-PT)
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
0 відгуків
179 ₴
ПАТЧ-КОРД DIGITUS PROFESSIONAL CAT5E U-UTP AWG 26/7 1M (DK-1511-010/R)
Патч-корд Digitus Professional CAT5e U-UTP AWG 26/7 1m (DK-1511-010/R)
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
  • unrated star
0 відгуків

Немає в наявності

  • Довжина : 1 м
1 м